Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor most mi a vírusellenessé...

Akkor most mi a vírusellenesség alapja?

Figyelt kérdés

Először is senkit nem akarok megbántani, de nem értem.


Van egy ismerősöm, aki hisz bizonyos összeesküvéseknek a vírussal kapcsolatban, 5G meg mindent mondogat, de volt egyik héten hogy rosszul volt, utána lett egy pozitív tesztje antitestre és nagyon bepánikolt.

Ezt nem értem, akkor ezek szerint mégis hisz a vírusban vagy most mi van? Vagy ha nem hisz akkor miért ijedt meg?



2021. ápr. 23. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kellene megkérdezni
2021. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Őt kérdezd. Egyébként vannak még emberek, akik nem hisznek a vírusokban? Értem én, hogy az ősember a betegségeket istenségekre fogta, de 2021-ben már illik annyira képben lenni, hogy tudjuk, léteznek mikroorganizmusok.
2021. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon hisz a vírusellenességben,akkor simán megmagyarázhatja,hogy a teszt is fals pozitív.És az 5g miatt van rosszul.
2021. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!