Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik vannak most velem együtt...

Kik vannak most velem együtt karanténban? 26N Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha unatkozol beszélgethetünk :D

Én még az első fázisban voltam mert rokonom ismerőse covidos volt és bejelentettek hogy érintkeztünk egymással, közben meg semmi bajunk nem volt. Teszt sem létezett még akkor, a kezdeti fázisban csak elvétve volt egy két koronás az országban és mi már akkor megszívtuk a karantént. Elég rossz volt 2 hétig összezárva lenni a családdal :D meg ki kellett ragasztani az ajtóra egy papírt hogy karanténban vagyunk és a szomszédok fenyegető üzeneteket hagytak hogy ha miattunk elkapja valaki a lépcsőházban akkor ki leszünk irtva családostól.

Azóta sem voltam covidos vagy lehet tünetmentes voltam.

30F

2021. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Én már 7 éve karanténban vagyok😀😀
2021. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Gyakorlatilag senki nincs karanténban. A kutyát nem érdekli betartod-e. Nem ellenőrzi senki. Sőt, kontakt kutatás sincs.


Tapasztalat.

2021. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok. Lehet régebben nem így volt, de mostmár sajnos igen. És nemcsak én tapasztaltam ezt.
2021. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én márciusban esten túl a karanténon. Kissé megviselt a végére.
2021. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ne jelentsük ki hogy nincs ellenőrzés. Lehet, hogy neked vagy a legtöbb ismerősödnek nem volt, és több olyat is ismerek akihez többször is kijártak, volt hogy egy nap kétszer is (az elmúlt pár hétben). Nyilván nem valószínű hogy ez lesz, de attól még ne állítsunk olyat hogy nincs semmi.
2021. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!