Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire illendő...

Szerintetek mennyire illendő póló nélkül leülni egy terített asztalhoz?

Figyelt kérdés

Mikor rokonokhoz megyek ilyen grillpartykra és a férfiak sütik az udvaron a húst, gyakran előfordul, hogy leveszik a pólójukat.

Ezt még el is fogadnám, de ha bejönnek a házba és a terített aztalhoz is így ülnek az nekem nem tetszik. Valahogy nem egy kellemes látvány ebéd közben. Nyilván nem arra gondolok, ha strandon van az ember vagy ilyesmi hogy nem ehetne fürdőruhában.

Nekem anyám biztos soha meg nem engedte volna, hogy ennyire lazán vegyem ezt a dolgot, dehát felnőtt embereket meg nem szólítanék ilyenért, csak nem tartom ízlésesnek.



2021. ápr. 24. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Én se tartom ízlésesnek, sőt szerintem ez primitív, proli dolog, mint a mezítláb, félmeztelenül vezetés is.

De a mai világban már mindenki azt csinál amit akar:)

2021. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 alletta ***** válasza:
82%
semennyire sem.
2021. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem illendő.
2021. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nyilvánvalóan nem illendő rendezvény alkalmával, így asztalhoz ülni. Mondjuk van különbség az emberek, családok között kulturált viselkedésben is.
2021. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek nem volt gyerekszobájuk.
2021. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pasiként, ha nagyon meleg van, nem feltétlenül vennék az ebédhez pólót:

Ha sütögetés után a terítés az udvaron van, akkor a "háziakat figyelném", ha vesznek, akkor én is. A házban szerintem illik és praktikus is a póló (ne izzadjam össze a széket).

2021. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: ahol a férfiak levehetik a felsőt, ott a nők is!


Undorító, ahogy a hordóhasú és csimpánzcsöcsű apukák félmeztelenül ülnek asztalhoz.

2021. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!