Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még itt valaki aki nem...

Van még itt valaki aki nem szeret kinnt lenni?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem szeretek a szabadban lenni az az igazság. Nekem a kedvenc évszakom a tél és az ősznek a vége, a bekuckózás időszaka. Én utálom a tengerpartokat, a meleget stb. Én sokkal jobban szeretek inkább a téli dekorral teli szobában egy jó meleg pokróc alatt teát kortyolgatva sorozatot nézni vagy olvasni, mint kint lenni. Emiatt engem mindenki zombinak néz🤣 Vannak még itt ilyen emberek?

2021. ápr. 26. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én jó időben nem szeretek kint lenni, mert akkor előjönnek a bogarak, meg a gyerekek.

Egyik rosszabb mint a másik.

2021. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amugy very sorry a helyesírási hibáért most vettem észre
2021. ápr. 26. 19:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Énis rettenetesen utálok a házon kívűl lenni,, de viszont imádok bennt a szobámban sorozatokat nézni. :D
2021. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Why are you half beszélsz angolul?
2021. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Jellemző inkább ez rám is.
2021. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Ősz-tél, kuckózás. Aztán nyáron meg kínlódás és bujkálás meg kifogások, miért nem tudok strandra menni minden hétvégén.
2021. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Dettó. Nyáron minden hónaljszagú paraszt kötelezően az utcán üvöltözik. Ahogy az első írta, gyerekek, bogarak, napsütés, meleg.
2021. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen vagyok. :D Utálok kint lenni, akkor vagyok a legboldogabb, ha a szobában kuckózhatok. :) Imádom a telet és utálom a nyarat.
2021. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
#4 Ezt tőled is kérdezhetnénk.
2021. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Én meg utálok a szobámban ülni, ha pl videókat nézek YouTube - on, akkor meg megesz a bűntudat hogy mennyi értelmesebb dolgot csinálhattam volna azalatt az idő alatt.

Én valahogy szeretem a nyári nagy melegben azt ahogy a saját izzadságom csípi a szemem... Jó nyilván nem, de még mindig jobb a melegben kicsit megizzadni, mint mikor télen lefagy a tököm... Ráadásul a hobbim is szabadtérhez kötött (motorozás).Szerelgetni is szeretek, autók esetében ez szintén egy szabadtéri program... Cseréltem már önindítót télen, - 13 fokban, hát mit ne mondjak, szívesebben csináltam volna akár 40 fokos hőségben is.

2021. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!