Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 éves kortól mik a sikertele...

30 éves kortól mik a sikertelenség jelei?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Az egyik legbiztosabb jele a sikertelenség, magány, csajozás, gyári munkás vs. informatikus , mamahotel témában feltett kérdések a gyakorin.
2021. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha gyakorin önsajnáltató kérdéseket írsz ki és a nőkre hárítasz minden felelősséget.
2021. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Nincs saját kecó, erős baráti társaság-háló, utazós élmények, múltbéli és jelenbeli kapcsolatok az ellenkező nemmel, stabil karrier.
2021. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk mindig felmerül, hogy aki gyakorira kérdést ír ki annak nincs élete, viszont aki ráér kommentelni, annak ugye van.
2021. ápr. 27. 20:06
 5/9 A kérdező kommentje:
3: ez biztos, hogy a többségre jellemző?
2021. ápr. 27. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

#5


Nem, ez a sikeresekre jellemző. Ki mondta, hogy a többség sikeres?

Egyik sem hatalmas dolog ám (szociális és anyagi biztonság, életcélok), látod, mégsem tudja a legtöbb ember megugrani a mércét.

2021. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#4 Ráérek kommentelgetni.


Ma a webshopom 80e Ft bevételt termelt és 6 egybefüggő órát töltöttem a párommal.


Szóval nekem van rendes életem. Ez csak a nap végi levezetés.

2021. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7: nyilván. Ha itt gyakorin a fele kommentelő a lúzer mamahoteles, akkor a másik fele biztos, hogy a havi 1,6 milliót kereső dúsgazdag, időmilliomos válaszoló :D

Nagyon hihető a sztorid, azért annyira én sem vagyok hülye az üzlethez, hogy tudjam, hogy minden szabadidődet felemészti, ha sok pénzt akarsz keresni.

2021. ápr. 27. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

#8 nem a 7-es válaszoló vagyok, de miért emésztené fel? Ne viccelj már. Pl én 20000 körüli órabérnél már válogatom a klienseket, rosszabbakat már nem vállalok el, csak az igazán zsírosakat, és simán vannak üresjáratos napok, amikor azt csinál amit akar, ettől még rommá keresi magát.

Ha pedig vállalkozása van, amit a 7-es írt, akkor végképp. Gondolom vannak alkalmazottai, akik intézik a csomagolást, szállítást, meg a papírmunkát. Szerintem több itt a sikeres ember, mint gondolnád.

2021. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!