Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezdjek felnőtten...

Hogyan kezdjek felnőtten gondolkodni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 1 éve élek párkapcsolatban. A párom nagyon érett, dolgozik. Én még tanulok, lassan jön az egyetem.

Sokszor gyereknek gondolom magam, azt hogy gyerekes a gondoljozásom. Képes vagyok túlgondolni dolgokat (mindegy milyen témában) a régi sérelmek miatt. A párom már azért így felnyitotta a szemem sok dologra, de még mindig olyan kis elveszettnek érzem magam sokszor. Szuleimre sajna nem támaszkodhatok.

Mit tanácsoltok? :D



2021. ápr. 28. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőség dolgozz iskola mellett én is mindig dolgoztam mellette. Lehet az zavar belül h nem tudsz felelősséget vállalni még a kfcben is felelősséget vállalsz ha ott dolgozol és ad némi öntudatot hogy na jó én ezért felelősségel tartozok a munkámért.

Iskolában is ha te beadandót ïrsz abban is neked van felelősséged egy részt

2021. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass önfejlesztő, szemléletfejlesztő könyveket.
2021. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond,,, Majd kialakul.


Gondolj néha a holnapra is.

A nőknek általában mindíg valami élményre vagy ajándékra van szükségük, Ammeg általában pénzbe kerül. "Aztán mikor hajtod a pénzt akkor megkomolyodsz úgyis ha akarod ha nem.


Több közhelyes bölcsességet nem tudok most mondani.

2021. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!