Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szoktassunk le valakit a...

Hogy szoktassunk le valakit a hangos telefonálásról?

Figyelt kérdés
Apum sokszor úgy telefonál, hogy szinte kiabál. Vagyunk max egy 10 nm-es szobában, és ha hívják szinte kiabál, mintha nem telefonon beszélne a másikkal, hanem visszhanggal a hegyek közt😅🤣

2021. ápr. 29. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd figyelmeztetőleg az ujjad a szád elé.

Ha ettől nem kap észbe, akkor nem is akar.

2021. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az enyem is igy telefonal, de nem lehet szolni neki, mert akkor o lenne felhaborodva.


annyit tudsz csinalni, hogy megfigyeled milyen idegesito szokas, es te halkabban telefonalsz

2021. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kollégiumi szobatársam szokott üvöltve telefonálni, de már a többi lakóval is mindig szóvá tettük, hogy "ti otthon is így kiabáltok egymással?"


Egyszerű ember, nem veszi a lapot, bármit csinálunk vagy mutogatunk neki.

Amit én kipróbáltam és bevált az az volt, hogy amikor elkezdett telefonálni, akkor a másik szobatársamhoz torkom szakadtából elkezdtem üvöltve beszélgetni 😂


Talán csak véletlenül bevált, nála ez működött, mert észbe kapott és azóta pár decibellel kisebb hangerő nyomja a telefonos csevejeit.

2021. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ah, amit fentebb említettek azt próbáltam. Ha rászólok, akkor mérges lesz. Ha mutogatok, akkor nem is reagál
2021. ápr. 29. 12:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!