Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki lustaságból és...

Ha valaki lustaságból és amúgy "kedvtelésből" hord pelenkát estére több mint 10 éve az az illető le tud még róla szokni? Csak mert reflex xerüvé vált a használat és átalussza.

Figyelt kérdés
Gyerekként alakult ki nálam ez a ragaszkodás a pelenkához, illetve a 3-4 éves kori léthez, persze csak magamban élem ki, nem tudni biztosan mitől lettem ilyen. nagyon aranyos minták voltak a pelenkáimon gyerekként és pl azt szerettem nagyon, nameg apám bántalmazott kicsiként, lehet emiatt lettem ilyen? Leleht szokni? mert egyik barátom útál emiatt.
2021. ápr. 29. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Fúj de gusztustalan vagy!
2021. ápr. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Baromi guszta lehet amikor órákig csücsülsz a sz.rban meg a húgyban.
2021. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

A bantalmazas es amiket le sem irsz, siman lehetnek. SZTK-alapon a pszichologus ul es meghallgat. Ha nincs szerencsed, penzert is ennyi tortenik. Pedig ehhez pszichoterapeuta kell.

Vagy nem veszed fel a pelankat, ugy, ahogy a dohanyos leteszi a cigarettat, es kozben a falat kaparja.

2021. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szabad tudni hány éves vagy, és mi a pénzkereső foglalkozásod?
2021. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
26, programozó vagyok.
2021. ápr. 30. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Attól mert lepontozol mindenkit, mèg beteg maradsz.
2021. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

(Teljesen jogosan vagytok lepontozva, mert adott egy kérdés, ti meg nem válaszoltok, hanem fújoltok. A pszichológussal beszéd az jó ötlet lehet, az pl nem értem miért lett lepontozva.)


Le lehet szokni, kevés dolog van amiről ne lehetne. Ahogy 2021. ápr. 30. 12:44 írták, azokat próbáld meg, ezeknél jóformán senki nem tudna jobbít írni. Egyébként hátráltat az életedben a pelenka? Ha nem, és nem tudsz leszokni róla, akkor próbáld meg magadat így elfogadni, az is megoldás lehet. Vagy megbékélsz a helyzettel, vagy teszel ellene. A kettő közt nem jó maradni, agyalsz rajta, hogy mi legyen, mit lehetne tenni és nem történik semmi. Ha abba szeretnéd hagyni a hordását, akkor próbáld meg amit írtak, ha nem sikerül, akkor fogadd el. Legyél boldog, próbáld jól érezni magad, elvégre valami ilyesmi lenne az élet értelme.


Van valami fejlemény egyébként? Egy bő fél éve volt, hogy kiírtad a kérdést, kíváncsi lennék, hogy azóta jutottál-e valamire a dologgal.

2022. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szia! Elfogadtam magam :) Sőt, már van egy elfogadó partnert és most próbálgatjuk reggel is hordani néha és játszani picit hogy gyerekek vagyunk. Ő inkább szeret gyerekszerepben lenni és velem is megszerettette. Szóval én most boldog vagyok!
2022. jan. 10. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Na zsír! Akkor tárgytalan a dolog. :D
2022. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!