Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány azzal vádol hogy...

Ha egy lány azzal vádol hogy el akarom „csavarni“ a fiúja fejét (én is fiú vagyok) akkor ezzel egyben feltételezi a fiújáról hogy el is tudnám csavarni?

Figyelt kérdés

Mert kettőn áll a vásár. Én egy full hetero fejét nem tudom elcsavarni még ha akarnám se.

Na de ha az a díszpinty alfahím „ingadozó“ akkor még akár el is csavarhatom...


Tehát ha a csaj félti tőlem a fiúját, akkor ő maga is úgy gondolja lenne esélyem a hapsijánál?


Mert ha nulla esélyem lenne nála nem lenne miért félteni se.


2021. ápr. 30. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hogy a lány mennyire van tisztában a fiújával, azt így nem lehet megállapítani, de a feltételezésed jogos lehet, ha a lány tudja rólad, hogy a fiúkat szereted.
2021. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ugye röviden: egy full heteronak semmi félnivalója tőlem.

egy bi-nek meg annál inkább.

és nagyon nem úgy tűnik hogy a fiúnak bármi kifogása lenne a társaságom ellen, noha ő is tudja rólam hogy nem épp a lányok után futok.

2021. ápr. 30. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem állja meg a helyét a feltételezésed, mert a lány féltékenysége nem rólad szól és még csak nem is a barátjáról, hanem a saját önértékelési és kötődési problémáiról.
2021. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"önértékelési és kötődési problémáiról."


Majd kíváncsi leszek akkor mit mondasz ha lefekszem a fiújával mert ez se kizárt. Én rajta vagyok a témán.

2021. ápr. 30. 15:15
 5/10 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Ugyan mit szólnánk hozzá?

A döglött kutyát nem érdekli, hogy kivel mit csinálsz vagy nem csinálsz!

2021. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es kommented után csöppet se csodálom, hogy a lány elkíván téged a jó búsba a barátja mellől. Akármilyen hetero a barátja.
2021. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

" hogy a lány elkíván téged a jó búsba"


Hát kívánni azt bármit lehet. De attól én még maradok. Ő meg fejre is állhat akkor is viszem a fiúját.

Mint írtam kettőn áll a vásár. Ha a fiúja úgy állna hozzá esélyem se lenne. De mivel másképp áll hozzá, így ki tudja mi lesz.

2021. ápr. 30. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy csak egy ócska kis troll vagy. Jól kezdődött, de a végére már túltoltad a kretént.
2021. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Balázska, az előbb még a tanárnéni vagy tanárbácsi(majd holnao ráérsz eldönteni hogy melyik is pontosan) adott neked egyest, mert túl hamar adtad le a házid.😂 Nem inkább azzal kéne foglalkoznod?
2021. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jöttem nézni a műsort, kiváncsi vagyok, mi lesz a folytatás. 😝🍿
2021. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!