Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak azon,...

Hogyan változtassak azon, hogy ha valami jó történik velem, akkor nem tudom megélni és örülni neki ?

Figyelt kérdés
Az volt a jellemző az életemben, hogy ha jött egy jobb periódus, akkor az mindig valami sokkal rosszabb követte. Ez a munkában, magánéletben, egészségben is így volt, mert ha összekapartam magam, általában nem tartott sokáig. Most úgy tűnik rendeződnek a dolgok, de sajnos állandóan azon kattogok, hogy mikor lesz vége és ezért nem tudok örülni neki. Ettől a beidegződéstől meg lehet valahogy szabadulni? Más is volt már így ezzel? Van e valami anyag ehhez a neten ami segíthet?

2021. ápr. 30. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szakember segítségét igénybe vehetnéd.

Ha mindig vissza-vissza esel és nem élvezed az életet mert várod (féled) a lejtőt, sosem leszel 'fönn'.

Ők erre szakosodtak; felismerni és megigazitani a kusza gondolatokat.


Hány éves vagy?

Kiégésnek tűnik amúgy az állapotod.

2021. máj. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kell az embernek fékeznie magát, nem a jövőre gondolni, hanem akkor, amikor vmi jó történik, akkor azt átélni.
2021. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nálam is így megy, egy kis ideig kezd jól menni, aztán bebaszik valami. Nálam ezek a hullámhegyek völgyek anyagilag jelemzöek. Ez ilyen magyar átok lehet. De úgy döntöttem kicseszek a sorssal nem érdekel most már hogy mi lesz, nem fogok egy esetleges szar időszakra kuporgatni, ha gond lesz, így jártam, jol akarom érezni magam amig lehet.
2021. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!