Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a fekete bőrű...

Szerintetek a fekete bőrű embereknek, a hónaljuk milyen színű?

Figyelt kérdés
Mármint ugye a tenyerük illetve a talpuk fehér, a fogsoruk meg pláne.. na de a hónaljuk?

2021. máj. 2. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nézz meg egy videóklippet, vagy koncertfelvételt fekete bőrű emberekről, és kiderül. Amúgy sztem fekete.
2021. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem világos, mint a tenyerük, mert azt tehát nem éri annyi napsütés.
2021. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A hónalj színe ahogy nekünk sem, úgy nekik sem tér el a látható bőrfelülettől, pl lapocka, alkar, kézfej.

A tenyér, talp kivételével nem különbözik a többi bőrfelülettől.

2021. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
A fogsoruk inkább fekete, vagy nincs.. kivéve azokat akiket annak idején elvittek rabszolgának civilizált emberek közé, azóta ott ők is megtanulták, hogy mi az a fogkefe.
2021. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Azt nem tudom, de a gazdájuk fehér.
2021. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
27%

#4

Valóban tényleg a feketék higiéniájával van a baj, ezért terjedt el a pestis EURÓPÁBAN és nem máshol :D


"Szerintetek" lol amúgymeg. Mintha baszdmeg lehetetlen lenne képet találni fekete emberekről az interneten, az eszem megáll.

2021. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott írni sem tudtak...
2021. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!