Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj, hogy 23...

Szerintetek baj, hogy 23 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Írta valaki egy másik kérdésnél, hogy azoknak lesz tartós kapcsolatuk akik minden tekintetben közel egyforma szinten vannak...


Ezzel én egyet tudok érteni. Én is így látom...


Én viszont nem vagyok magammal elégedett sem külsőleg, sem belsőleg.

És nem akarok magammal azonos szinten lévő barátnőt...


Szerintetek ez baj?


Érdemes fejlődésre “el pazarolni” az időt, meglesz a gyümölcse?


Vagy sosem leszek elégedett és okosabb lenne most lejjebb adni az igényeimből ha akarok valaha barátnőt?



2021. máj. 2. 18:10
1 2
 11/13 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Hát figyelj, azt mondod nem vagy megelégedve magaddal de nem is akarsz fejlődni. Ha nem fejlődsz akkor ennél csak rosszabb leszel, jobb esetben stagnálsz... ideig-óráig. Szóval egyszer fejben döntsd el ,hogy beletörődsz ebbe az egészbe s folytatod a mélyrepülést vagy erőt veszel magadon s legalább saját magaddal kibékülsz, megelégedsz. Addig amúgy sem valószínű ,hogy bárki megszeret amíg te saját magadat sem tudod szeretni/ elfogadni.

S most ne gondold ,hogy pl: én olyan marha tökéletes, magabiztos, párkapcsolatokban sikeres ember lennék aki “fentről/ fotelből osztja az észt” mert kicsit sem. Hozzád hasonlóan semmimmel nem vagyok megelégedve s nagyjából tudom ,hogy hol s mi a hiba bennem mind külsőleg mind belsőleg de én egy szerencsétlen lusta disznó vagyok akinek “nem való az élet” s aki jobban szereti a problémákat megkerülni mint megoldani. Éppen ezért ne legyél olyan mint én, bárki is legyél, mert abból boldog élet nem lesz, valahányszor a tükörbe nézel vagy csak emberek közé kell menned. Ha egyáltalán megfordult a fejedben a változás akkor igenis tegyél érte. Csak apránként, lépésről-lépésre tudatosítsd magadban a dolgok menetét, legyen egy napi rutinod stb. A tudatosság fontos, ha csak sodródsz az árral azzal messze nem jutsz. Legyél igényes magaddal szemben, ne legyen minden mindegy. Még ha szűzen halsz meg akkor is legalább elmondhatod ,hogy magaddal jóban voltál. Elvégre bárhol vagy Te ott leszel tehát megszabadulni magadtól nem tudsz, ezért célszerű nem utálni azt akivel “együtt élsz”.

2021. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Sose lehetsz túl öreg a szerelemhez. ❤️
2021. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A fejlodes miert lenne idopazarlas? Ha mast nem is, magadat jobban fogod erezni. Gondold vegig mi zavar magadban es valtoztasd meg lassan! Ne egyik naprol a masikra! Illetve ne mas emberekre akarj hasonlitani, nameg azt probald megvaltoztatni, amit lehet (pl ha elhiztal es ez nem genetikai problema, ne torodj bele, hogy kover maradsz, hanem tegyel ellene, viszont ha mondjuk a magassagoddal van bajod, azon ugyan nem fogsz valtoztatni, azt bizony el kell fogadni). Barmibe is kezdesz, a lenyeg, hogy ne arra torekedj, hogy masnap maris valtozas legyen az eletedben. Meg magat a fejlodesi folyamatot is elvezd ki, mert ez egy jo hosszu idoszak lesz, ha komolyan el akarod fogadni magad.

Na mindegy, a vegere elegge atmentem ilyen kozhelyes papolasba. Remelem segitettem (ha az ekezetek hianya zavar valakit, bocsi :c de annyi valaszt irtam mar, hogy elegem lett beloluk...😅).

2021. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!