Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok szólni annak, aki...

Szoktatok szólni annak, aki az utcán nem hordja a maszkot, ahol pedig kéne?

Figyelt kérdés

Engem úgy idegesít, megyünk egymással szemben a szűk járdán, és hiába van rajtam maszk, tudjuk hogy azért egyik sem véd 100%-osan.

Az a sokadik barom pedig azt képzeli, hogy neki nem kell hordani. Azért udvariasan megemlítettem neki hogy hordania kellene, erre lekurvázott és hogy kb. mit képzelek, még ő mert felháborodni, pedig közterületen kötelező a maszk akkor is ha bizony kiskegyednek nem tetszik...

Mit képzelnek magukról az ilyenek egyáltalán? Úgy belé tudnék rúgni az ilyen tahókba, csak nem akarnám a hülye maszknélüli fejét még közelebbről bámulni.

Volt már másnak is hasonló esete?



2021. máj. 3. 00:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/120 anonim ***** válasza:
78%

Feszült figyelemmel hallgatom kérdező , hogy a szabad levegőn mennyire tudom neked átadni ezt a nyavalyát. A kötelező maszkhordás szabadtéren volt a legnagyobb hülyeség mind közül amit bevezettek világszerte . És ezt mindenki tudta aki csak kicsit is jártas az egészségügyben . Ez csak egyfajta szükséges rossz volt hogy az ember egy percre se felejtse el, vírus helyzet van. De azon kívül akinek van egy kis sütnivalója mindneki tudja mekkora baromság . A kérdés alapján neked nincs sok sütnivalód :)


Amúgy már én is jóideje az állam alatt hordom . Sose szólt érte egy rendőr se pedig voltam már úgy, hogy a parkolóban az én autóm mellett trécseltek, rám se bagóztak. Egyiknek szintén kint volt az orra :)

2021. máj. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/120 anonim ***** válasza:
55%
Tehát épp szálltam be az autómba és láthatták messziről hogy nem “ szabályosan “ viselem a maszkot. Senkit nem érdekelt
2021. máj. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/120 anonim ***** válasza:
60%
Én eddig is lehúztam a buszon is,ha tehettem.Az utcán meg főleg.És nem vagyok oltva,nem is leszek,legfeljebb pár év múlva.Szerintem foglalkozz a magad dolgával.
2021. máj. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/120 anonim ***** válasza:
69%

Én eddig se vettem fel maszkot utcán.

Kérdező, mivel minden egyes nap teszek saját testi és lelki egészségemért, lehet, hogy egy köhögéssel, vagy teljesen tünetmentesen átment rajtam. Oltatni se fogok.

A magadfajta parázósoknak üzenem, hogy a félelem érzéssel romboljátok saját immunrendszereteket.

Mi közöd neked ahhoz, hogy más hordja vagy nem a maszkot friss levegőn? Te mint állítólagos szabálykövető mit teszel saját testi és lelki egészségedért napi szinten?

2021. máj. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/120 krwkco ***** válasza:
65%

Én soha nem szólok, pedig a mi környékünkön van aki hordja, van aki nem.

- a szabad levegőn kicsi az esélye, hogy valaki megfertőzzön, hacsak nem tüsszent/köhög az arcomba. Maszk nélküli ismerőssel nem beszélgetek.

- nálunk kicsi a népsűrűség. Ha valaki szembe jön, kitérek előle. Ha előttem megy, tartok egy bizonyos követési távolságot.

- rajtam hatásos maszk van, különösen zárt helyen

- amig parkban nem volt kötelező, én sem hordtam. Ha valaki közel jött, felkaptam.

Egyszer szóltam rá egy emberre, aki egy pénztárnál a nyakamba mászott. Akkor még a maszk sem volt kötelező. Megsértődött, de visszahúzódott.

2021. máj. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/120 anonim ***** válasza:
23%

Na, az ilyen 11, 14-es féle tahók miatt hal meg párszázezer ember, mert ők....qrva okosak, és magukon kívül szrnak mindenkire.

De hogy ezek anno minek másztak ki a jó édes anyukájukból, azt senki se tudja...

2021. máj. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/120 anonim ***** válasza:
26%

...aki tegnap nézte a discoveryn a koronavírusról szóló dokumentumfilmeket, értheti jól, mit számít a maszk-hordás.

3 országban úgy terjed el, spanyol, olasz, amerika, hogy közterületi rendezvényen volt pár fertőzött. 1 héten belül több ezer beteg jelentkezett.

2021. máj. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/120 anonim ***** válasza:
61%

#16

Mindenki csak saját egészségéért a felelős. Nem vagyok felelős a szomszéd félholt nénike és a vágósúlyúra hízott, cukorbeteg tinédzser unokájáért.


Ha mindenki rendszeresen foglalkozna saját egészségével, akkor a lakosság háromnegyede nem lenne ennyire besz.rva és nem élne az érzelmi manipulációval.

2021. máj. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/120 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, a nyitott teraszokon senkin nem volt maszk. Hőbörögve röhögtek, piásan. Fröcsögtek egymásra egy kis nyálat is nyílván. Akkor szerinted elkapod a vírust, ha valaki elmegy melletted az utcán maszk nélkül?
2021. máj. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/120 anonim ***** válasza:
86%

17-es, akkor most a terasznyitás miatt nagyon sok koronásnak kell jelentkezni, most már csak 1 hét múlva, jól mondom?

Várjuk eggyütt a fejleményeket szerintem.

Láttad mennyien voltak ott maszk nélkül, egymás hegyén-hátán?

De ha discovery-n mondták...

2021. máj. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!