Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok szólni annak, aki...

Szoktatok szólni annak, aki az utcán nem hordja a maszkot, ahol pedig kéne?

Figyelt kérdés

Engem úgy idegesít, megyünk egymással szemben a szűk járdán, és hiába van rajtam maszk, tudjuk hogy azért egyik sem véd 100%-osan.

Az a sokadik barom pedig azt képzeli, hogy neki nem kell hordani. Azért udvariasan megemlítettem neki hogy hordania kellene, erre lekurvázott és hogy kb. mit képzelek, még ő mert felháborodni, pedig közterületen kötelező a maszk akkor is ha bizony kiskegyednek nem tetszik...

Mit képzelnek magukról az ilyenek egyáltalán? Úgy belé tudnék rúgni az ilyen tahókba, csak nem akarnám a hülye maszknélüli fejét még közelebbről bámulni.

Volt már másnak is hasonló esete?



2021. máj. 3. 00:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert lenyomna.
2021. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 anonim ***** válasza:
82%
Nem szólok, mert nem játszom önkényes rendőrt és nem az én feladatom rászólni felnőtt emberekre. Aztán mahd csodálkozol ha pofánver valaki.
2021. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/120 anonim ***** válasza:
0%
Annyira egyértelmű, hogy ezt valamelyik maszkellenes tette fel, hogy megmutassa milyen agressszívak szerinte azok, akik maszkot hordanak...
2021. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 anonim ***** válasza:
82%

“ mit kötekedsz te szerencsétlen, mire fel idiótázol szabálykövető embereket? Akkor dögölj meg lélegeztetőgépen, büszke lehetsz a tapló beszólásodra. Idióta.”


Ez most komoly? Szerinted ez a beszólás rendben volt vagy mi? Tehát aki nem vakon követi azt ami a tvbol jön akkor dögöljön meg? Ha te hordod a maszkot nem mindegy neked más mit csinál? Én nem hordom utcán, szeretek friss levegőt szívni. Teljesen hidegen hagyna ha rám szólnál emiatt.

2021. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 anonim ***** válasza:
68%
Messziről kikerülöm. Nem akarok parttalan vitákba belemenni az utcán...
2021. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 anonim ***** válasza:
80%
Nem szólok, mert nem az én dolgom. Rajtam van, amikor kell, őt meg majd megbünteti a rendőr. Nem idegesítem magam rajta.
2021. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/120 anonim ***** válasza:
80%
Nem büntet a rendőr emiatt, úgyhogy ne nyugtassátok magatokat ezzel, hogy majd megkapjuk a büntinket az engedetlenségünkért. Nem érdekli őket, max szól és tovább megy..
2021. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/120 anonim ***** válasza:
50%

#27

Fura amit írsz, mert a hivatalos adatok alapján 64097 embert büntettek meg eddig maszkviselés (pontosabban annak hiánya) miatt.

2021. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/120 anonim ***** válasza:
70%
Hát akkor nekem szerencsém van, mellettem mindig szó nélkül elmennek. Pedig főváros, nem falu.
2021. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 A kérdező kommentje:

Hol kezdjem?

Sejthető volt, arról már senki nem tudott megbízható orvosi tanulmányt előrántani hogy tényleg nem kéne maszk utcán.

11: az, hogy kényelmesebb nélküle (nekem is), nem azt jelenti hogy hülyeség. Kár, hogy tőlem várod feszült figyelemmel, de amúgy írtak róla, a cikkben ott a link egy megbízható orvosi tanulmányról:


[link]

Szokjunk már végre le arról a baromságról hogy a covid az utcán és szabad levegőn nem létezik, a k...a életbe...


14: A stressz alapvetően gyengíti az immunredszert, ezt már rég tudtuk, és akkor mi van? A legvidámabb ismerőseim haltak meg ebben a szarban, nem b.szd meg, ezt nem csak kitaláltam. Amúgy neked mi közöd ahhoz ha valaki többet lát ennél a szokványos influenzához képest? Mondd, te hol élsz?

"Te mint állítólagos szabálykövető mit teszel saját testi és lelki egészségedért napi szinten?" Az most hogy kapcsolódik ide hogy mit sportolok és hogyan táplálkozom egészségesen? :D :D

Persze, hogy a 16. és 17. van lepontozva, akik a legértelmesebbet írták, csak sok itt a kényelmeskedő hisztiző tapló, tisztelet a kivételnek.

"Mi közöm ahhoz ha valaki nem hordja a maszkot?" Normális aki ilyet kérdez?

17: mi az, te tavaly aludtál? Ugyanez volt, nem 2 hét alatt, inkább 3-4, hogy biztos ami biztos több embernek átmehessen. Nahát, akkor még sehol sem volt a sokkal fertőzőbb brit mutáns sem, jaj de érdekes.

24: Én is szeretek friss levegőt szívni, és? Le szoktam néha én is húzni amikor egy kihalt utcán teljesen egyedül megyek, amikor meg szembejönnek, akkor visszahúzom - komolyan el kellene magyaráznom hogy miért???

Attól még, hogy egyesek homokba dugják a fejüket a maszk kényelmetlensége miatt, nem szűnik meg a gond, de minek is erőlködök... :D

Ja, nyilván minden kizárólag hazugság lehet a kormány részéről, csak azért mert mondjuk kb. 95%-ban tényleg hazudoznak, attól mondjuk a maradék 5% valós állítás nem válik hülyeséggé a maszkviselésről és covidról, sajnálom hogy ezt egyeseknek még mindig ennyire nehéz megérteni.

Nem kötekedés volt a célom a kérdéssel, de komolyan az agyam eldobom a sok kényeskedő idiótától.

2021. máj. 3. 12:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!