Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok szólni annak, aki...

Szoktatok szólni annak, aki az utcán nem hordja a maszkot, ahol pedig kéne?

Figyelt kérdés

Engem úgy idegesít, megyünk egymással szemben a szűk járdán, és hiába van rajtam maszk, tudjuk hogy azért egyik sem véd 100%-osan.

Az a sokadik barom pedig azt képzeli, hogy neki nem kell hordani. Azért udvariasan megemlítettem neki hogy hordania kellene, erre lekurvázott és hogy kb. mit képzelek, még ő mert felháborodni, pedig közterületen kötelező a maszk akkor is ha bizony kiskegyednek nem tetszik...

Mit képzelnek magukról az ilyenek egyáltalán? Úgy belé tudnék rúgni az ilyen tahókba, csak nem akarnám a hülye maszknélüli fejét még közelebbről bámulni.

Volt már másnak is hasonló esete?



2021. máj. 3. 00:57
 81/120 A kérdező kommentje:

78: ezt is értelmesen leírták hogy a második oltás után több héttel ér valamit, ha már lappangó fertőzöttre oltanak rá, az veszélyes. Persze később ugyanúgy meghalt volna oltás nélkül is, de te nyilván jobban tudod mert a valakinek a valakije azt mondta. :D

A "sorra haltak meg"-et pedig egyértelműen te kamuztad be, ne erőlködj ilyenekkel légy szíves. Az oltásra adott immunreakció természetes, neked meg van képed ilyen "sorra haltak meg"-et ide behazudni?? Nem képzelsz egy kicsit sokat?

De jó, hogy ezen a bolygón vagytok...

2021. máj. 4. 12:34
 82/120 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, te nagyon sokat hazudsz és csúsztatsz.
2021. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/120 anonim ***** válasza:
66%
Esküszöm nem tudom eldönteni, hogy a kérdező ezeket komolyan írja vagy troll.
2021. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/120 A kérdező kommentje:

Akkor miért jöttél ide ha fárasztanálak? :D Pedig igyazán jókat röhögök már :D

A puszi tőled meg nem kell. :D

Menj valahova játszani, ne itt rontsd a levegőt. :)

2021. máj. 4. 12:37
 85/120 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, mindenki magából indul ki.

Mi értelme lenne hazudni egy anonim oldalon vadidegen embereknek? 🤔🙄


Egyedüli hazug úgy tűnik, hogy te vagy, mivel mindenkiről azt feltételezed, hogy hazudik és csak te mondasz igazat.

Sőt, ezzel a kérdéssel is csak kikuncsorgod a figyelmet, mert a valós életben ezt nem kapod meg.

Miért vagy ennyire frusztrált és idegbeteg? Az összes válaszokból eljön, hogy nagyon feszült vagy.


Relaxálj egy kicsit, rád férne! 🧘

2021. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/120 anonim ***** válasza:
33%
Jav.: összes válaszodból lejön..
2021. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/120 A kérdező kommentje:

82: látod ez a baj ha túl sok konteót olvasol, hogy azt meg nem hiszed már el ami a valóság. :D

Tényleg sokat hazudok, valójában egy bicikliző robot vagyok és gazdasági érdekből írom itt ezeket. Atyáám..

Neee, ezeket a válaszokat tényleg emberek írják :D :D

Akkor ezennel a hazudozó robot magatokra hagy, majd még visszatérek egy adag popcornnal, addig légyszi írjatok még f.szságokat, nem érdekel ha nem hiszitek el de már szórakoztattok a hülyeségekkel. :) Na gyerünk, mindent bele! ;)

2021. máj. 4. 12:44
 88/120 anonim válasza:
54%

Párom molekuláris biológus, apósom intenzíves orvos. Innen szedem az információimat.

67-es válaszoló voltam.

2021. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/120 anonim ***** válasza:
54%

Mindegy mit írsz, a kérdező hazudni fog.

A kérdező hazudik, ez van.

2021. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/120 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, számodra miért fontos, hogy hazudj valamit? Csak ezt tartod járható útnak?

Pedig már Kengyel tanárúr is megmondta Tutajosnak.

A valóság is lehet olyan szép, sőt szebb, mint a hazug ábránd.

2021. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!