Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik sehogyan nem találják meg a közös hangot másokkal? Konkrétan SENKIVEL? Mit csináltok mostanában, feladtátok e a keresést? Mi éltet még titeket? Minden gondolatra kíváncsi vagyok, ami eszetekbe jut erről.

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én megtalálom a közös hangot mindenkivel. Ha kettőt mondanak akkor is egyet értek.
2021. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kevés emberrel találom meg a közös hangot, mostanában egyre kevesebbel. Feladtam a keresést, már senki után nem akarok koslatni vagy ilyesmi, nekem ennyit nem ér meg ez az egész,hogy csak csalódjak még egyet valakiben.
2021. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Volt, hogy nyitottam, de ezzel szivtam, így bezártam. Jobb egyedül, magányban lenni. A napi feladatok még éltetnek. De e mellett gondolkodok a miérteken, azon is, hogy hogyan csélekedjek másként, hogy jobb legyen az emberi kapcsolataim.
2021. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hajlandó nyitni senki felé. Hiszen még magam lelkében sincs még rend. Semmiképp sem hiányzik a csalódás. Van egy komfortzónám, és ragaszkodok hozzá, hol ösztönösen, hol tudatosan vagy tudtom nélkül. Nincs szükségem már ..szóval már nem érdekel hogy nem szeret senki. De nem is függök érzelmileg senkitől, és nem is akarok sohasem. Szóval nálam ez tabu téma. Nem kell se barát, sem párkapcsolat, nem kell senki. Megvan a magam világa, a magam fájdalma, és ennyi. Igy is akarok meghalni, igen. Képes vagyok rá.
2021. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj. Azt mondják, minden ember egy külön világ. Te magad is teljes értékű, külön világú ember vagy. Nem kellenek a pozitív visszajelzések, azok csak a gyenge embereknek kellenek. Az erős emberek tisztában vannak önmagukkal, egészséges önbecsülésük van. Például nem igényled hogy száz like legyen a fényképeden. De ez csak egy példa. A mai zavaros világban nem csoda ha magányosnak érzed magad esetleg. Vagy ha úgy érzed hogy senki sem ért meg téged. Mindenki önmagával van elfoglalva, sokan még saját magukat sem értik meg.
2021. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!