Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan Magyarországon,...

Van olyan Magyarországon, hogy valaki meleg, de katona, vagy meleg, de rendőr?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék, ismerkednék ilyennel.

2021. máj. 3. 12:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem nem jó az a bizonyos "radarom", vagyis mindig hetero pasikba szerettem eddig bele, és mivel alapveten heterós kinézetű, viselkedésű, öltözködésű, visszafogott srác vagyok, és ugyanez a típus tetszik, így még nehezeb felismerni egymást...

De még ha felismerem is, hogyan kezdeményezzek...

Ah, pedig nagyon szeretnék valakit, akivel együtt lehet élni az életet, nem egyedül elpocsékolni az ajándékba kapott időt.

2021. máj. 3. 13:15
 12/24 A kérdező kommentje:

*alapvetően

*nehezebb


bocs :)

2021. máj. 3. 13:16
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, borzalmasan nehéz. Másnak is az. De a legfontosabb, hogy nem szabad görcsösen keresni, akkor nem fogsz találni. Próbáld meg pihentetni a témát és magaddal foglalkozni. Itt a részleges nyitás, járj olyan helyre, ahová szeretsz. De ne, NE próbálkozz, csak maradj nyitott. Hidd el, valaki beléd fog botlani....
2021. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
No, ez meg a másik, hogy én a nyitást korainak tartom, és nem is élek vele jelenleg, mert nem tartom biztonságosnak, másodszorra oltottként sem. Így jelenleg ez is kilőve. De amúgy sem voltam soha eljárogatós, hova menjek mégis egyedül? Páros sportok, foci, kirándulás várakba, múzeumokba, efféle csendes programok lennének nekem valók, de ezek csak akkor lennének jók, ha lenne kivel. Egyedül próbáltam, de csak rosszabb lett tőle, mint ha itthon maradtam volna...
2021. máj. 3. 13:38
 15/24 A kérdező kommentje:

33 éves leszek, hetero időszámításban is fiatal középkorú, sok szerencsés ismerősöm már megnősült, családot alapított, de meleg időszámításban már-már idősödő.

Én is erre vágynék, mármint "férjre", "családalapításra", de fogy az időm.

2021. máj. 3. 13:41
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van
2021. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ennyire negatív! A nyitás olyan oldalára állj, és még most egyedül, ami kevésbé veszélyes : állatpark, növénykert, vagy csak séta valahol a természetben, ahol összefuthatsz bárkivel, akár Vele is. De tényleg fejezd be a negatív hozzáállást, mert így csak taszítod a másikat!

Kitartást, sok sikert!

2021. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Alapból nem vagyok negatív, csak mostanában sok egyszerre a magánéleti tehetetlenség és a járvány miatti kilátástalanság. Reménytelennek tűnik minden. :(


Néha nagyon irigylem azokat, akiknek a kalandozás tölti ki az igényszintjüket. Ők legalább alapvető dolgokat megélhetnek, ha a nagy szerelmet nem is. Én meg se ezt, se azt, hiába lennék alkalmas rá.

2021. máj. 3. 14:14
 19/24 A kérdező kommentje:

Az a legnehezebb, hogy nincs kihez szólni. Ez nagyon nyomasztó tud lenni.

Mindig hetero srácokkal barátkoztam, de hazudozás nélkül, így eleve kicsi volt a baráti köröm. Mára mind családot alapított, már nincs idejük rám, megvan a saját magánéletük

Home office-ban dolgozom, így munkahelyi kollégák sincsenek (bár ezt őszintén szólva nem is bánom túlságosan)

Párt hiába próbálok keresni, nem találok, nincs hol.

A gyakori jelenti jelenleg a társasági életet. Hát nem szánalmas?

2021. máj. 3. 14:21
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi az összefüggés?
2021. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!