Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ünneplik azokat a...

Miért ünneplik azokat a vendéglátóhelyeket, akik nem nyitják meg a belső részt az oltottaknak?

Figyelt kérdés
Ha én oltás ellenes vagyok, úgyse mehetek be. Miért zavar, hogy más meg bemehet? A terasz nem elég? Mármint maga a kormány döntése szerintem is sok sebből vérzik. Azt viszont nem értem, hogy ha már ez van, akkor miért ünnepelik a kártyát visszautasító és miért szidják az azt elfogadó helyeket.

2021. máj. 3. 23:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 A kérdező kommentje:
Nem megy az értő olvasás? Egészségesen élek, sportolok, be vagyok oltva. Szerinted mitől félek? Talán másokat féltek, az nem lehet? Vagy nem akarok újra karantént.
2021. máj. 6. 11:38
 92/102 anonim ***** válasza:
38%
Hát... akkor aki kér a félelmedből, azt győzd meg az oltásról... aki meg nem kér belőled, azt hagy békén az idológiáddal. Deal?
2021. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem érzi magáénak ezt az "ideológiát", hogy emberként igenis van társadalmi felelőssége és a tettei nem csak önmagára hatnak ki, azzal nem tudok mit kezdeni. Gondolom szerinted az AIDS-esek is kúrjanak mindekivel, csak húzzanak gumit. Aztán a következő karanténnál meg a magadfajta lesz a leghangosabb, hogy miért kell már ezt megint csinálni.
2021. máj. 6. 11:59
 94/102 anonim ***** válasza:
10%

A lezárás (mert még a karantén szót sem tudod értelmezni) nem a vírus miatt van, hanem a populsita döntés hozók és a birka emberek miatt, aki összekeverik a politikus az apukájukkal... érdekes, nem minden országban volt lezárás, azt mégsem estek le a térképről, itt meg lakosság arányban az egyik legmagasabb halálozási arányt eredményezte. (Gyere kérlek a mi lett volna, ha észosztással, majd átmegyünk egy párhuzamos univerzumban és megnézzük...)

Azért a szándékos AIDS fertőzés, és egészséges emberek súlyos korlátozása között próbálj meg már különbséget tenni, bár az értelmi szintedet látva, nem várok túl sokat.


A társadalomnak az is része, aki nem kér a hittérítésedből... ha te oltva vagy, akkor mi a gondod? Ha más nincs oltva, és beteg lesz, az szerintem pont nem tartozik Rád. Nem nyomja a nyeszlett vállaid a világ súlya, amit önként magadra vettél? Te ezt az oltás zsarolást nevezed társadalmi felelősségvállalásnak, a nácik meg a zsidók kiírtását nevezték annak... Mondtam: tuti valamlelyik felmenőd lengette a kezét piros karszalaggal, ez a mentalitás nem alakul ki csak úgy.

2021. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, hiába beszélsz társadalmi felelősségvállalásról, mikor az oltást készítő cégek se vállalnak felelősséget a saját termékeikért, a politikusok csak uszítanak, az egészséges ételek, étrend kiegészítők, gyümölcsök árai az egekben vannak, pedig a kormány igencsak megszavazhatná hogy legyenek olcsóbbak, hisz az ország háromnegyede minimálbért keres, vagy mondjuk nem pár százalékos minimálbérrel kéne itt szórakozni...stb.


Vagy a társadalmi felelősségvállalás az nem vonatkozik a törvényhozókra? Az ország csődben van, el van adósodva, de te mersz itt felelősségre vonni egy olyan csoportot, akik szabad akaratukból nem kérnek valamit, ami NEM KÖTELEZŐ?

2021. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, ezen logika alapján azt javaslom, hogy soha ne szexelhess többet, mert mi van ha aidses vagy.

Beteg ember ne menjen közösségbe, amíg beteg, de most egészséges emberekről beszélsz. Oltással tünet mentesen ferőzöl, tehát ezen logika alapján légyszi legyél felelősség teljes, és maradj otthon. Az oltatlanoknak van oka tartani tőletek, nem fordítva, ezt nem mondták a tv-ben?

2021. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
40%
Én meg ezen logika alapján azt írom, amit máshol olvastam. Ha lenne az aids, std, az összes nem betigség ellen oltás (ahogy sok ellen van is) és te nem oltatnád be magad.... mert félsz egy tűtől és esetleg 1-2 napig álmosabb leszel, akkor utána meg sírna a szád, hogy mindenki dug mindenkivel gumi nélkül, csak veled nem.... mondanád ez diiiiszkriminációóķ s legörbülne a szád. Hadd döntsék már el az oltottak akarnak e keveredni oltatlannal. Az ilyen embereket, akik szerint mindenki a saját egészségéért felelős már iskolába se engedték, ha köhögöt vagy tetves volt a haja, mert leszarta a többieket. Ha meg nem érdekel téged a többi ember, akkor ne akar közéjük menni. Ha meg nem érted a félelelem és a féltés közötti különbséget, akkor iratkozz vissza suliba. Embertársaid vagy nemzettársaid (ahogy tetszik) iránt igenis felelős vagy. A kuruzslás, a kamuorvoslás az nem felelősség.
2021. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
Utolsó: a hozzád hasonlóval én sem szívesen keverednék, ebben teljesen egyet értünk. Csak minket azzal büntet az ég, hogy a veled kell egy országban léteznünk, és amíg ez így lesz, addig mindent megteszünk, hogy ez neked is legalább annyira kellemetlen legyen, mint nekünk. Egy korcs vagy, aki egy tütöl vár megváltást, mert a punnyadt szervezete egy náthát nem élne túl... Hát ez van, megértem, hogy zavarnak az egészséges emberek, de ennek nem lesz jó vége.
2021. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
97: magyarázd már te oltott, hogy miért tartasz az oltatlantol, ha te védve vagy? Hm? Csöcselék
2021. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató olvasmány mindenkinek:

"Egy beoltott ember megdöbbentő töprengése"

[link]

2021. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!