Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ünneplik azokat a...

Miért ünneplik azokat a vendéglátóhelyeket, akik nem nyitják meg a belső részt az oltottaknak?

Figyelt kérdés
Ha én oltás ellenes vagyok, úgyse mehetek be. Miért zavar, hogy más meg bemehet? A terasz nem elég? Mármint maga a kormány döntése szerintem is sok sebből vérzik. Azt viszont nem értem, hogy ha már ez van, akkor miért ünnepelik a kártyát visszautasító és miért szidják az azt elfogadó helyeket.

2021. máj. 3. 23:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
34%

#10: azért van némi különbség egy matrica megvétele meg egy mesterséges anyag testedbe fecskendezése között..


Látom, megértettétek a lényeget. :(

2021. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 anonim ***** válasza:
65%
A milyenségében van, de abban nincs hogy senkit sem diszkriminálnak, hanem mindkét esetben ez a szabály ami minsenkire ugyanúgy vonatkozik, és azt már az egyén dönti el saját maga, hogy betartja-e vagy sem.
2021. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 anonim ***** válasza:
16%

Persze, nem kötelező az oltás, csak ha nem teszed meg, akkor nem mehetsz bee... Hogy is hívják ezt? Zsarolás?

És aki támogatja, azt hogy is? Bűnrészes?


...

2021. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
42%

#10

Makk egészséges vagyok, ezért sem oltatom be magam.


És mivel nem vagyok beoltva, diszkriminálnak és nem mehetek uszodába, ahová azért mennék, hogy tegyek pluszba ezzel is az egészségemért, hogy ne csak a futás, és az otthoni edzés legyen a mozgásom a napi 50 perces séta mellett.


Tehát: ki vagyok tiltva az uszodából. Kapise?

2021. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagy kitiltva, az oltás bárki által szabadon felvehető. Kitiltva akkor lennél ha oltva sem engednének be, amíg mindenki mást igen.
2021. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
13%
#15: te tényleg nem érted?! Oltatlanként ki van tiltva..
2021. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 anonim ***** válasza:
40%

"az oltás bárki által szabadon felvehető"


Ez akkor lenne igaz, ha az emberek szabad döntésből és nem zsarolás miatt, nyomás alá helyezve, nem a napi médiaráhatásra és stb. végett oltakoznának.

2021. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 anonim ***** válasza:
15%

"te tényleg nem érted?! Oltatlanként ki van tiltva.."

Mivel az oltatlanság a saját döntése, nem értelmezhető erre a helyzetre, hogy ki van tiltva. Ha olyan szituáció lenne ahol rajta kívül álló okok miatt nem mehetne be valahova, akkor lenne jogos a dolog.

2021. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 anonim ***** válasza:
73%

#18:


Az oltatlan rajta kívül álló okok miatt nem mehet be, hiszen rajta kívül állók döntötték el, hogy pl.Pista nem engedheti be őket az étkezdéjébe. Nem Pista döntése, nem az oltatlané, hanem egy harmadik félé, aki rajtuk kívül áll és mindkettőjüket sakkban tartja...

2021. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
36%

"Az oltatlan rajta kívül álló okok miatt nem mehet be"

Mivel rajta múlik, hogy beoltatja-e magát, ez nem rajta kívül álló ok. Rajta kívül álló ok pl a bőrszíne vagy a származása.

Nagyon kevered itt a fogalmakat...

2021. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!