Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ünneplik azokat a...

Miért ünneplik azokat a vendéglátóhelyeket, akik nem nyitják meg a belső részt az oltottaknak?

Figyelt kérdés
Ha én oltás ellenes vagyok, úgyse mehetek be. Miért zavar, hogy más meg bemehet? A terasz nem elég? Mármint maga a kormány döntése szerintem is sok sebből vérzik. Azt viszont nem értem, hogy ha már ez van, akkor miért ünnepelik a kártyát visszautasító és miért szidják az azt elfogadó helyeket.

2021. máj. 3. 23:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
43%

"miközben fngjuk sincs, hogy mi lesz az oltottak egészségével x év múlva."

Csak azoknak nincs akik teljesen tudatlanok a témában. Se az elölt vírusokat, se az mRNS-t nem tárolja a szervezet. Egy-két hét alatt kiürül a szervezetből, és ennyi volt. Utána konkrétan nem létezik benned az oltásból ami bármit is okozzon a szervezetedben évek múlva.

2021. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:

Új világrend ellen vannak, azért ünneplik őket.


https://www.youtube.com/watch?v=aZgT7XUVBkc

2021. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
30%

31: iiiigen... Ezt mondja a tankönyv. Én meg azt, hogy nem véletlenül volt eddig 10 év egy oltás engedélyezése. Ha te fél év alatt le tudod mérni valami 5-10 éves hatását, hatalmas király vagy.

De minket nem kell meggyőznöd: elfogadjuk, hogy te az oltásban látod a megváltásod, mi meg nem abban látjuk. Ha védett vagy mi is a problémád?

2021. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
53%

"Ha te fél év alatt le tudod mérni valami 5-10 éves hatását, hatalmas király vagy."

De milyen hatását? Ha egyszer semmi nem lesz belőle 3 hét múlva sem, a nagy semmiből mi hatna rád 5-10 év múlva?

Ehhez azért nem kell egyetem hogy ami nem létezik benned 5 év múlva, az semmilyen módon nem tud rád hatni 5 év múlva.

2021. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
80%

34: bejut a szervezetbe valami, ami elindít egy folyamatot. Ennek a folyamatnak nem látod a végét 5-10 év távlatban empirikusan, maximum modell szinten.

Lehet az oltás egy jó dolog, de hát aki meg nem bízik ebben, annak ugyan annyi joga van a véleményéhez. Ez a zsarolás meg erőlködés teljesen kontraproduktiv, is vedd észre, hogy nem elenyésző kisebbségröl beszélünk.

2021. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
41%

Nincs olyan folyamat a szervezetedben aminek csak évek múlva lesz hatása, addig meg semmi nincs.

5-10 éves káros hatást úgy tudsz kiváltani ha valamivel éveken keresztül folyamatosan találkozol, és így fel tud halmozódni benned egy akkora dózis, ami csak egy bizonyos (évekkel később) elért mennyiség után fog ártani.

De értelemszerűen amit egy-két oltásban kapsz meg, annak a dózisa közvetlenül az oltás után lesz a legmagasabb. Vagyis ha bármi kárt okozna, azt azonnal észre kéne venned.

2021. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
45%

#36: ezekkel az oltásokkal folyamatosan fogsz találkozni, hiszen ismétlődőnek tervezték, tehát teljesülhet abbéli igényed, hogy felhalmozódhasson benned is...


Kár, hogy kitörölték az ex Pfizer tudós oltásellenes videóját innen,de várható volt. Ellenérvelésnek itt helye nincs, mennie kell mindenkinek a levesbe.

2021. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 A kérdező kommentje:

Élvezet olvasni a vitátokat, bár nem ez volt a kérdés, hogy jó e, hogy csak oltatlanok mehetnek be. :)

Hanem az, hogy miért hiszik az oltatlanok, hogy az ezt megtagadó éttermek és kocsmák ezt lázadásból teszik, miért nem veszik észre a kamumarketinget mögötte.


Egyébként az oltást azért akarják kötelezővé tenni, mert így soha nem lesz ennek vége. Tök jó, hogy sokan mondják, hogy ők egészségesek és nem félnek, ezért nem kérik az oltást, csak ha mégis elkapják és bajuk lesz, akkor meg elvárják, hogy a kórházakat leterhelve megmentsék őket. Ennek az "én egészséges vagyok, nem kell az oltás" szövegnek úgy lenne értelme, hogy aki ekkora legény, az szépen csendben otthon pusztuljon el, ha mégis elkapja.


Az meg, hogy 5-10 év múlva bajod lesz az oltástól vicc. Ezt már leírta az egyik válaszoló, hogy miért. A dolgozó, adót fizető népet kiirtani egy kormánynak sem érdeke. Amikor piacra dobnak egy új édességet, tele mesterséges adalékanyagokkal, azt miért tömi magába mindenki? Az nem okozhat károkat évek múlva ezzel az erővel?

Egyébként a történelem során egy súlyos járvány esetében nem tesztelték 10 évig a vakcinákat, mégse lett baja senkinek. Ha meg évekig vizsgálnák az alanyokat, akkor a nagy oltás ellenesek lennének legjobban felháborodva, hogy addig meg marad a karantén. Alapvetően nem értek egyet azzal, hogy csak kártyával lehet beülni, de azzal sem, aki az oltástól jobban fél, mint a vírustól.

2021. máj. 5. 00:56
 39/102 anonim ***** válasza:
42%

"Ennek az "én egészséges vagyok, nem kell az oltás" szövegnek úgy lenne értelme, hogy aki ekkora legény, az szépen csendben otthon pusztuljon el, ha mégis elkapja."


Akkora egy tapló paraszt vagy kérdező. Tele vagy rosszindulattal, amit eleve a kérdésed is tükröz.


Egy év alatt nem sikerült elkapnom ezt az igen veszélyes vírust. De lehet, hogy egy köhögéssel át is ment rajtam.


Kétlem, hogy te évek óta egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatnál, ezért vagy most ennyire besz.rva, mert félted a kis életedet.

A félelem pedig rombolja az immunrendszer erősségét.


Nyugodtan oltas, ha te ebben látod a messiást. Viszont nem kéne megtenni azokat bűnbaknak, akik nem kérik.


Mondok jobbat. Nem az egészségesek miatt van most ez az állítólagos járvány, hanem a nulla immunrendszerrel rendelkezők miatt. Magyarország Európa legelhízottabb országa és legbetegebb nemzet is vagyunk. Ha a lakosság körében elterjedt lenne az egészségcenttikusság, akkor nem lenne annyi beteg, mivel csak az lesz beteg, aki arra fogékony. Egy erős immunrendszer pedig képes leküzdeni a szervezet ellenségeit.


Egy járvány idején, kellős közepén pedig soha nem oltottak, mivel így újabb mutánsok keletkezhetnek. Most oltanak és a mutánsok ránk szabadultak, állítólag. Kíváncsian várom, hogy magyar mutáns mikor lesz. 🤔😅

2021. máj. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
56%

Látjátok, ide vezet a hiszti: egy 1% alatti mortalitásnál feltételezitek, hogy aki elkapja, az meghal.


Ti magatokat betegititek meg: ha nem covid, majd gyomor rák.

2021. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!