Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ünneplik azokat a...

Miért ünneplik azokat a vendéglátóhelyeket, akik nem nyitják meg a belső részt az oltottaknak?

Figyelt kérdés
Ha én oltás ellenes vagyok, úgyse mehetek be. Miért zavar, hogy más meg bemehet? A terasz nem elég? Mármint maga a kormány döntése szerintem is sok sebből vérzik. Azt viszont nem értem, hogy ha már ez van, akkor miért ünnepelik a kártyát visszautasító és miért szidják az azt elfogadó helyeket.

2021. máj. 3. 23:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként meg amíg ide mutogatsz, hogy azok miatt van lezárás, akik nem oltatnak: hát felölem holnap vissza lehetne nyitni mindent.
2021. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező! Az oltatlan is fizet tb-t meg minden xar adót, tehát jogos elvárás, hogy szükség esetén ellássák a kórházban! Leterhelt? És ki tette tönkre a hazai egészségügyet?! Mert hogy nem a covidnál kezdődött, az tuti!


Egyébként ha az megnyugtatna, én szívesen lemondanék a kórházi ágyamról és a lélegeztetőgépről (amin 10-ből 8 beteg úgyis meghal) cserébe kérem vissza az eddig levont tb-met, amiből ugye az oltottakat is finanszírozták..!


Másrészt nem kell olyan "előny", ami valójában azt jelenti, hogy az oltottaknak kegyesen visszaadják azt, amitől előzőleg megfosztották. Ez aztán az igazi marketingfogás!


Ahogy az is hazugság,hogy az oltatlanok miatt van lezárás. Nem! A kormány miatt van, csak kell egy bűnbak meg mindig kell egy ellenségkép.

2021. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
18%
Ja, és nem csak a pénzemet, de az életemet, szabadságomat és jogaimat is kérem szépen vissza feltétel nélkül!
2021. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 A kérdező kommentje:

#39

Nem vagyok paraszt, csak racionálisan gondolkodom. Egészségesen táplálkozom és rendszeresen mozgok, szóval köszönöm, de rendben vagyok ilyen téren. Azt, hogy félek, nem tudom miből sikerült leszűrni. Csak addig, amíg nem lesz az ország nagy részr beoltva, ennek nem lesz vége.


Abban teljesen igazad van, hogy az átlag magyarnak a béka segge alatt van az egészsége a szar életmód miatt. Sokkal jobb lenne a megelőzés, de ha már ez a szomorú helyzet, hogy mindenki dagadt, akkor marad az oltás. Egyébként hiú ábránd azt hinni, hogy csak az öregek meg a kövérek kapják el. Profi sportolókat is vert már ágynak, akiknek minden bizonnyal sokkal jobb kondiuk van, mint az itthoni nagy oltáselleneseknek. Az meg, hogy kivülről jól nézel ki, sportos, izmos vagy, egyáltalán nem garancia, hogy belül nem rohadsz. Az izomagyú oltásellenesek nagy része életében nem nézetett vérképet, szerintem ebben megegyezhetünk.


A mutánsok pedig már az oltás megkezdése előtt is megjelentek.

2021. máj. 5. 08:41
 45/102 A kérdező kommentje:

#42

Ez is igaz, hogy önmagában a vírus nem ölt volna meg ennyi embert. A kormány felelősségét senki nem tagadja, ők elqurták rendesen a dolgokat több szempontból.


Van olyan ország, ahol nem kötelező TB-t fizetni, akinek meg baja van, az fizethet az ellátásért. Én is támogatnám ezt a rendszert.


"Másrészt nem kell olyan "előny", ami valójában azt jelenti, hogy az oltottaknak kegyesen visszaadják azt, amitől előzőleg megfosztották. Ez aztán az igazi marketingfogás!"

Ezzel az erővel, ha az oltottnak nem kell maszk, az is marketing fogás? És semmi értelme? Éppenhogy az a kamumarketing, amit a nagy tiltakozó éttermek csinálnak.


"Ahogy az is hazugság,hogy az oltatlanok miatt van lezárás. Nem! A kormány miatt van"

Az egész világon lezárások vannak, nem tűnt fel? Nem Orbán találta ki. Mellesleg amikor lezárás van, akkor nem pörög a gazdaság, csomó bevételkiesést szenved el az ország. Ez egy kormánynak sem érdeke, még a mi elcseszett gittegyletünknek sem.

2021. máj. 5. 08:47
 46/102 A kérdező kommentje:
Ja a Tb-ről még: Az életbiztosítás sem fizet sokszor világjárvány esetén. Simán lehetne olyan intézkedés, hogy aki nem él a vakcinával, az a TB ellenére ne kapjon covid esetén ellátást. Ha tényleg annyira egészségesek az oltásellenesek, akkor hol a probléma? Nekik úgy sem lesz bajuk egy kis náthától. Nyilván nem lehet megvalósítani, mert ennyi embert nem lehet csak úgy a szakadékba dobni, mert sok adó kiesne.
2021. máj. 5. 08:51
 47/102 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező! Te még mindig nem fogod fel, hogy a gazdasági kiesés aprópénz az elitnek és totális kontroll a cél.
2021. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 anonim ***** válasza:

#44


Kérdező, utoljára 2019 novemberében voltam vérvételen, tökéletes eredményt kaptam. (Izomagy nem vagyok, mert még kondiba se voltam soha.)

És azt hiszed, hogy csak ennyit jelent a belső? Azt ugye tudtad, hogy a stressz, a negatív gondolkodás, félelem, a harag, az agresszió..stb. ezek mind-mind befolyással vannak a szervezetünkre?

Meditálni is szoktál? Törekedsz a belső békédre? A kérdésed nem a belső békéről, hanem a kötekedésről szól.

A profi sportolók meg fizikálisan agyon vannak hajszolva, ami úgy szintén csökkenti az immunrendszer ellenálló képességét. Szerintem kevesen foglalkoznak a stresszkezeléssel, a meditálással.


Tavaly, oltás előtt még nem volt mutáns. Az első, brit mutáns is csak decemberben jelent meg, addig meg sehol se volt mutáns. Amióta oltják az embereket folyamatosan jelennek meg a mutánsok.


És az neked nem tűnt fel kérdező, hogy az egész világot lehet manipulálni, mert mondjuk valakiknek érdeke, hogy egy bizonyos kézben legyen az összes ország? És NEM MINDENHOL VANNAK ILYEN INTÉZKEDÉSEK!!

2021. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 A kérdező kommentje:

#47

A kérdésem nem erről szólt, arra senki nem válaszolt érdemben, már rég másról van szó. Ha ennyire mindegy lenne nekik, akkor miért 27 %-os az áfa? Meg miért ennyire magas a jövedéki adó? Ezek szerint megtehetnék, hogy alacsony legyen, mert nekik úgyis lesz pénzük. Mit értesz totális kontrol alatt? Szerinted Orbán vagy bárki más arra veri, hogy mekkora hatalma van, hogy te miatta viseled a maszkot? Pont leszarja mindenki.


#48

Nem rólad van szó, hanem általában az oltásellenesekről. Persze, hogy nem csak ennyi a belső. Mind igaz, amit leírsz. Teljesen rendben vagyok belső béke ügyileg, köszönöm. Nem kötekedés céljából írtam ki a kérdést, csak érdekelt, hogy az emberek miért hiszik el a tiltakozó helyek kamumarketingjét.


Egy vírus tud mutálódni vakcina nélkül is, ezt szerintem bármelyik szakember megerősíti.


Azért a fejlett világ nagyrészén vannak ilyen korlátozások. Nyilván nem a világ összes országában, de úgy beállítani, mint ha Orbán műve lenne az egész, erős túlzás. Nincs egy bizonyos kézben az összes ország.

2021. máj. 5. 09:44
 50/102 anonim ***** válasza:
42%
Ez az azért terjedt el, mert az irigység az nagy, irigyek azokra, aki beoltották magukra (pedig már kb mindenkit beoltanak)... büdösen sem diszkózhatsz, mert nem engednek be, akkor is obundsmanért kiáltanak itt sokan? Mindenki terjeszthet vírust, de aki nem akarja beoltatni magát az jobban... mit nem lehet ezen érteni? Mennyi vegyész van itt. Vannak akik nem oltathatják be magukat, nem, nem alarják, na róluk és a nyájnak kell gondoskodni, a saját immunitásával.
2021. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!