Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ünneplik azokat a...

Miért ünneplik azokat a vendéglátóhelyeket, akik nem nyitják meg a belső részt az oltottaknak?

Figyelt kérdés
Ha én oltás ellenes vagyok, úgyse mehetek be. Miért zavar, hogy más meg bemehet? A terasz nem elég? Mármint maga a kormány döntése szerintem is sok sebből vérzik. Azt viszont nem értem, hogy ha már ez van, akkor miért ünnepelik a kártyát visszautasító és miért szidják az azt elfogadó helyeket.

2021. máj. 3. 23:46
 71/102 anonim ***** válasza:
27%
Nem kötelező az oltás. Ki mondta? Csak nem mehetsz anélkül benti helyre, csak teraszra. Ahogy nem mehetsz kaszinóba dress code nélkül vagy büdösen. Mit kell ezen hisztizni, mint egy 5 éves gyerek?
2021. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
44%

#71

Mindenki csak a saját egészségéért a felelős. Én nem vagyok felelős a te egészségedért. Bocsika. Amilyen szöveget itt nyomtál, az csak a propaganda érzelmi manipulációs szövege.

Csak az lesz beteg, aki arra fogékony. A nulla immunrendszerrel rendelkezők miatt van állítólagos járvány, nem azok miatt, akik évek óta nagyon sok mindent tettek és most tesznek saját egészségükért, és nem is betegek évek óta.


Nem a mostani vakcinától leszel egészséges, hanem az életviteledtől, amit évek óta csinálsz. De ha eddig nagy ívben tettél saját testi és lelki egészségedre, hát így jártál. A tetteidek meg lesz a következménye.


A mostani járvány pedig csak pénzről, hatalomról szól.


Mondták már, hogy semmi sincs ingyen?

2021. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
27%

"A mostani járvány pedig csak pénzről, hatalomról szól."


Tudjuk a háttérhatalom, Soros, a gyíkemberek.


Nem tettem meg minden az egészségemért?


Figyelj, én leszarom, de vagyok annyira emberséges, hogy vannak olyanok, akik idősek, velük született betegséggel rendelkeznek vagy állapotos nők, akik nem olthatnak.


Nekünk rájuk kell vigyázni, nem magunkra.


Akiben ennyi emberség sincs az szerintem nem való emberek közé, tehát joggal tiltják őket. Ez van. Tartsd tiszteletben a véleményem és a törvényeket.

2021. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:
61%
Hát, nem is azért leszel egészséges, mert magadba nyomattál két vakcinát, amit majd félévente vagy évente megismételhetsz, addig, míg kinyúvasztod az immunrendszeredet. 😅
2021. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
27%

Te tényleg ennyire sötét vagy? Nem csak emiatt leszek egészséges, de ettől is.... s nem rólam van szó, én túlélem, hanem az embertársaimról.


Akik pl

Idősek

Olyan betegségekkel rendelkeznek, amikről nem tehetnek

Vagy állapotos nők, akik nem oltathatnak.


S a krónikus betegek.


Mellesleg azok, akik mondjuk egészségtelenül élnek és elkapják a vírust, nos azok sem érdemelnek halált.


S a súlyos betegek kórházi kapacitásokat vonnak el más betegektől vagy lassan a traumatologiától is.


Miért nem lehet ezt elkerül egy 2 perces oltással? Ennyire félsz egy tűtől? Bemikrochipeznek vagy miert?


Ha ennyit nem teszel meg, ha ennyi emberség nem szorult beléd, akkor miért akarsz emberek közé menni?

2021. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
40%
71: szerintem válasszuk ketté az országot, én nem szeretnék veletek egy levegőt szívni büdös senkiházi. Aztán akkor nem kell rettegnetek.
2021. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
100%
Valoban aki virusparti az menjen karantenmegyebe
2021. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
27%
Meg a mikrochipektől fél, meg gyikembereket lát, meg laposfoldbe gondolja magat az is mehet tolem bolondokhazaba
2021. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
58%
Rajtatok kívül senki nem fél semmitől egybites barátom...
2021. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
#71: nem kötelező levegőt venni. Azelőtt szabadon vehettél maszk nélkül. Holnaptól nem vehetsz, csak ha előbb feldugsz a sggedbe egy karót időnként. Nem tudom, mit kell ezen hisztizni...! :)
2021. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!