Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ünneplik azokat a...

Miért ünneplik azokat a vendéglátóhelyeket, akik nem nyitják meg a belső részt az oltottaknak?

Figyelt kérdés
Ha én oltás ellenes vagyok, úgyse mehetek be. Miért zavar, hogy más meg bemehet? A terasz nem elég? Mármint maga a kormány döntése szerintem is sok sebből vérzik. Azt viszont nem értem, hogy ha már ez van, akkor miért ünnepelik a kártyát visszautasító és miért szidják az azt elfogadó helyeket.

2021. máj. 3. 23:46
 81/102 A kérdező kommentje:
Arról mi a véleményed, hogy valaki azért nem kerül sorra műtéteknél, mert tele vannak a kórházak covidosokkal? Tehát nem, rohadtul nem csak a saját egészségével játszik az, aki menő és nem oltat.
2021. máj. 5. 23:32
 82/102 anonim ***** válasza:
18%

#81: szerintem az oltás nem kérése egyáltalán nem "menőség" , hanem egészséges kétség és józan döntés a valós statisztikák, személyes tapasztalatok és kilátások függvényének ismeretében.


A járóbetegellátást sem az oltatlanok állították le és a háziorvosok sem azért nem fogadnak betegeket, mert covidosok fekszenek már az ő rendelőikben is, hanem azért, mert a fejetlen vakcinázgatás meg a plusz adminisztráció agyonterheli őket..


Amelyik háziorvos meg inkább a hagyományos betegeivel foglalkozna és nem kíván ebben az őrületben részt venni, azt 1 millió forintra büntetik. El lehet gondolkodni, hogy akkor ki is az igazi felelős és annyit segítek, hogy neeem, nem az egészséges ember, aki nem akar oltatni!

2021. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező: a rohado egészségügy hiányosságaibol eredő hatásokat a kormányzat helyett azokra fogni, akik nem akarják megidézni az apokalipszis lovasait a covid miatt súlyos demagógia... Bár ez tőled megszokott.
2021. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 A kérdező kommentje:

A műtéteket már rég az oltások megkezdése előtt halasztják.

Milyen valós statisztikák? Statisztikailag sokkal nagyobb az esélyed, hogy a vírus öl meg, mint az oltás, ez tény. Milyen tapasztalatod van a vakcinával?

2021. máj. 5. 23:56
 85/102 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező! Látom, teljesen mind1, itt mit írnak neked. Nem is értem, minek vársz hozzászólásokat, miért írtál ki kérdést, ha te már eldöntötted, vagy elhitted hogy az egészséges emberek gyilkosok és mindenki hlye, aki nem hajlandó a testébe idegen anyagot fecskendeztetni feleslegesen.


További jó szórakozást kívánok neked az új világrend vidámparkjában!

2021. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 A kérdező kommentje:

#85

Húst eszel, ugye? Szerinted az nincs tele idegen anyagokkal, antibiotikumokkal? Meg egy csomó más dolog?


Amúgy meg a kérdés nem erre vonatkozott. Vagy el se olvastad? Az előző kommentemre semmit nem tudsz reagálni, tehát jön az érvek nélküli sértegetés. Szerintem te magad sem tudod, hogy mit miért gondolsz, csak követed a többi nagyon erős immunrendszerrel rendelkezőt.

2021. máj. 6. 00:15
 87/102 anonim ***** válasza:
27%
Akik ennyire nincs tekintettel az embertársaira, meg idegen anyagozik stb. Szégyellem magam helyettük. Szeretném, ha egy napot eltöltenének egy osztályon, ahol covidosok feküdnek és a gyászoló családok szemébe néznétek: hogy mindenki a saját egészségéért felelős, az idősek, a krónikus betegek stb. Csak mert ti hisztériáztok, mint a gyerekek, hogy nem kell szúri. S ezért háttérhatalokról meg hasonlókról rizsáztok. Ti remélem nem kerültök emberek közelébe, a vakcina igazolvány erről gondoskodik. Nem fogjátok fel, hogy nem vírushordozó betegszik le? Én sem magamat féltem, hanem másokat nem akarok megfertőzni. Ennyi empátia nélkül. Tényleg szégyellem magam. Szolidaritás nélkül? Nemzet? Felelősség? Emberség? Nektem ezek semmit nem mondanak.
2021. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó: az hogy a világnak hazudsz, a te dolgod... hogy magadnak hazudsz, az szánalmas :D

Azokra az ember társaidra, akik nem akarnak oltatni, velük miért nincs empátiád? Mert csak a saját igazadat fújod, közben egy agresszív, egybites idológus vagy. Ennyit a nagy emberségedről...

2021. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 A kérdező kommentje:

#88

Szerintem érthető, ha valaki a gyászoló családok felé nagyobb empátiát érez, mint a szuritól alaptalanul félő nagyra nőtt óvodások felé.

2021. máj. 6. 10:18
 90/102 anonim ***** válasza:
10%
szerintem rajtatok kívül senki nem fél...
2021. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!