Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon töketlen vagyok férfiké...

Nagyon töketlen vagyok férfiként, mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy magabiztos és egós srácnak tartom magam, viszont rengeteg helyzetben,

(pl.vezetésnél, másokkal való megismerkedésnél, iskolai felelésnél stb.) töketlen vagyok, és kicsit félénkebb.


Most kezdek el kondizni, és a későbbiekben belekóstólnék majd a küzdősport világába is, ökölvívás formájában...


Az lenne a kérdésem, hogy mit tudnék tenni a töketlenség ellen, hogy határozottabb, masszívabb fellépésű legyek,

valamint a sport segíteni fog ezekben, fejlődni fogok tőle ilyen téren is?? 20/F



2021. máj. 4. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
először is ne itt gyakorin lógjál és kérdezgess ilyeneket :D
2021. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A korral majd múlik. :D én is töketlen voltam sokáig, de ahogy idősödöm egyre magabiztosabb vagyok és egyre magabiztosabban kezdeményezek beszélgetést is. A munkahely is sokat fog segíteni.
2021. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!