Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 60 évesen is hazudozik,...

60 évesen is hazudozik, nagyot mond valaki és még lassan maga is elhiszi?

Figyelt kérdés

Apósom az illetö. Aszfaltozó munkás. Vett egy 25 éves Mercedest 200 ezer forintért és azzal jár dolgozni, lépten-nyomon azt mondja mindenkinek “nekem Mercedesem van”. Öltönyben (!) jár be dolgozni, meg mindenhova, ez nem tudom miért jó neki. Nem röhögik ki a kollégái? Mindenhol úgy csinál, mintha ö egy luxusautós vezérigazgató lenne. Képeket csinál magáról fali poszterek (!) elött és azt mondja, voltam New Yorkban, a Kanári szigeteken. A melós haverjai el is hiszik ezeket állítólag. Magát a szomszédok és mindenki elött úgy állítja be mintha cégvezetö lett volna, lenne. Az én szomszédaimnak is úgy mutatkozott be, hogy Xy, nyugalmazott ügyvezetö igazgató.

Szerintem ez betegség lehet. Milyen? Hogyan lehet észhez téríteni?


2021. máj. 4. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. 60 évesen már senki sem fog ennyire megváltozni, ha saját maga nem akarja.

Ha apósod ilyeneket hazudozik, más meg el is hiszi, akkor nemigen tehetsz semmit. Hagyjad. Nyilván nincs jobb dolga a szerepjátszásnál.

2021. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!