Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem használ minden...

Miért nem használ minden olyan pali aki nincs kibékülve önmagával ilyent??

Figyelt kérdés
Miért nem használ minden férfi ilyen akinek nincs nője alacsony az önbizalma kövér stb szerintetek vagy amikor egy jó nőt akar felszedni ?????? vagy nem elég férfias??? [link]
2021. máj. 4. 14:06
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%

Azért Andris, mert egy normális ember soha nem roncsolná ilyen szarokkal a szervezetét.

Plusz egy normális férfinek nincsenek kisebbségi komplexusai, pontosan tisztában van vele hogy az számít, hogy viselkedik. A nők a jó dumát, a kedvességet, a figyelmességet és a humort keresik. Ha valakiben ezek nincsenek meg, lehet ő a világ legvonzóbb pasija, senki nem fog mellette megmaradni.

2021. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te amúgy ittas vagy?
2021. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%
12, nem, csak skizofrén. Hírhedt alak itt a gyk-n.
2021. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
igen értem én ez igaz de tesztoszzteron behat agyra egyszoval a viselkedésre is
2021. máj. 4. 14:34
 15/60 anonim ***** válasza:
100%

Maga az elgondolás, inkább a személyiségeden kellene dolgoznod, mint mindenféle vackot magadba nyomni.

Vannak nők, akik alapból nem kívánják a szexuális együttlétet, simán lehet ennek ellenére normális kapcsolatot kialakítani.

Helyette magadba nyomnál valamit, saját magadnak ellentmondva, mert a vakcina nem jó, mert mellékhatása van, de a dopping jó, mert aminek van mellékhatása, az nagyon jó.

Logikus...

2021. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
ő honan veszed hogy ittas vagyOK
2021. máj. 4. 14:35
 17/60 A kérdező kommentje:

de a doppingtól megnő az önbizalom és a libidó csupa jó dolog jó igaz hogy van mellékhatás de legaláb jól érzi tőle magát az ember egyszoval bold

og !!

2021. máj. 4. 14:37
 18/60 A kérdező kommentje:
itt van valki??
2021. máj. 4. 14:46
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, hogy én erre nem jöttem rá! Nekem is kell most azonnal. Ugyan nő vagyok, de tök mindegy, majd boldog leszek tőle.

Ja, nem.

Képzeld, a boldogságnak vannak más módszerei is. Bár lehet, hogy nálam van a gond, mert én épp a napsütésnek örülök. :)

Viszont ha allergiás vagy akármelyik alkotórészére, akkor nagyobb eséllyel leszel halott, mint boldog.

Kérdésedre válaszolva, azért nem használ minden hasonló problémákkal küzdő férfi ilyen marhaságot, mert jó részüknek több esze van ennél.

2021. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Igen de nőknek durva a nők azok alpból depressziósok plusz egy nő elférfiasodna de itt férfiakon van a hangsuly csomó testépíttő használta !!!
2021. máj. 4. 14:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!