Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nem zavarja a nővérem...

Hogy nem zavarja a nővérem férjét, hogy saját magára úgy költ, hogy meleg rajongói dolgokat vesz?

Figyelt kérdés
Nővérem 28, 4 éve házasok. Nemrég költöztök új lakásba, több szobával. A nővéremnek konkrét szobája lett, annyi mindent gyűjtött össze az évek során csupán három sorozatból, aminek ugyanaz az írónője (könyv, de abból lett képregény és sorozat is). Amikor itthon élt is rajongott ezekért, de amióta külön költöztek, láthatóan "bevadult". Figurák, plüssök, boxok, naptár, füzet, kulcstartó, pénztárca, poszterek, pánztárca, toll, notesz, hógömb, pólók, könyvek, artbook, képeslapok, párnák, hűtőmágnes... sorolhatnám. Azt hittem rosszul látok. És ebben a férje, aki ezekért nem rajong, támogatja, hogy nyugodtan. Pedig nem csupán abban a szobában vannak holmik, hanem a konyhában, a hűtőn is (kitűzöket alakított át mágnessé). Nem vagyok homofób, de ez kissé túlzás. Oké, nem erre költi minden pénzét, hanem spórol, akciókat vár, de ez akkor is nagyon erős rajongás a történetek iránt. Azt még oké, megértem, hogy a nővérem rajong ezekért, de a férjét, hogy nem zavarja ez és támogatja is?
2021. máj. 4. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Persze, hogy kiemelte, mert fura a téma egy házasságban élő heteroszexuális nőtől.

Én meleg vagyok, voltam már szabályosan beleesve is meleg karakterbe, és volt, hogy teljesen bele tudtam élni magam egy ilyen szerelmi történetbe, ennek ellenére teljesen megértem a kérdezőt, és nem tartom homofóbnak, attól, hogy csodálkozik a dolgon.

Inkább a nővére motivációi itt az érdekesek, hogy miért alakult ki ez nála.

2021. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tepfal ***** válasza:
100%
Egyrészt, attól még nem feltétlenül heteroszexuális valaki, hogy heteroszexuális házasságban él. Ettől még bőven izgathatja a saját neme is, illetve tarthatja vonzónak két azonos nemű ember együttlétét. Én eddig azt feltételeztem, hogy nem valamilyen erotikus könyvről/filmről van szó, pusztán a karakterek melegek. Ebben az esetben viszont nem értem, hogy mi a jelentősége annak, hogy ő heteroszexuális-e vagy sem. Tetszik neki a történet, az alkotás, ennyi.
2021. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem modellvasut orult es utalja, ha tul sok noveny van a lakasban, amiket en imadok. Igy egy dzsungelben elunk, ahol megy Youtube-rol valami modellezo faszi, epul a terepasztal, jol elvagyunk.
2021. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A férjét nem érdekli, milyen bizbasz van a hűtőn, ennyi, és hagyja, hadd élje ki a felesége a rajongásait. Példaértékű ember. Mindenkinek van valami bekattanása, neki az, hogy gyűjtögető. Addig, amíg mindketten boldogok és a féjét se zavarja, szerintem a témale is van zárva.

Attól még, hogy valaki olvas homoszexuális történeteket/romantikus történeteket még nem "melegrajongó".

Feketékről, ázsiaiakról meg testi fogyatékosokról is olvastam történeteket, sok közülük tetszett is, akkor én most fogyatékosrajongó vagyok? :D

2021. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!