Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám egy kicsit...

Hogyan tudnám egy kicsit felgyorsítani a döntés megszületését?

Figyelt kérdés

Igazából semmi komolyról nincs szó, csak egy online stratégiai játékról, ami egy hobbi nekem is, szóval akit nem érdekel ez, az inkább hagyja a témát. Csak azért van az emberek kategóriában, mert inkább ide illett.


Szóval az van, hogy a játékban tagja vagyok egy szövetségnek, ahol november végén volt egy nagyobb vezetőségen belüli vita, ami miatt kilépett a vezető helyettese meg még egy valaki. Azóta a vezető azon gondolkodik, hogy ki legyen az új helyettes. Két jelölt van már (eredetileg 5-ről lett leszűkítve), a hozzánk legközelebb álló, társ-szövetség vezetője a másik profiljával lehetne nálunk helyettes, vagy pedig én. Mindkettőnk mellett vannak érvek és ellenérvek. A másik jelölt csak másodlagosan van nálunk, annyi ideje nincs ránk, mert a másik helyen vezető, ő csak akkor tud segíteni, ha konkrétan ráírunk, hogy gáz van, nézzen már rá az adott helyzetre. Viszont neki van tapasztalata a komolyabb gondok megoldásában és töltött már be fontos szerepet egy csapat vezetésében, van tapasztalata. Nekem nincs ilyesmikben nagy tapasztalatom, a legkomolyabb dolog, amit csináltam az a jelentkezések kezelése. Viszont nekem egyedül csak a mi csapatunk vezetésében lenne szerepem, ha helyettes lennék, tehát több időm van, mint a másik jelöltnek. Egy hónapja annyit tudok, hogy a vezető engem tenne meg inkább helyettesnek, pont ezek miatt, de azzal a kikötéssel, hogy ha olyan van, amit én nem tudok rendezni, és a mi vezetőnk vagy más vezetőségi tag tőlünk nem ér rá, akkor jelezzek annak az illetőnek, aki a másik jelölt. Legalábbis akkor azt írta nekem a vezetőnk. Csak nem értem mit kell ennyire rágni ezt a témát, hogy fél évig tartson. Ha nem lesz jó, nem működik, akkor nincs harag, választ mást. Csak kicsit bosszant ez a halogatás, mert így nem lépünk előre csapat szinten. Nekem személyesen nem érdekem, hogy én legyek a helyettes, mert azzal például ha hadüzenetet kapunk egy másik szövetségtől, akkor a vezető után én kapom a legtöbb támadást a váramra. Szóval nem az előny miatt akarok helyettes lenni, mert abból max hátrányom lenne. Csak akkor többet tudnék tenni a csapatért, vagy a másik jelölt tudna többet tenni, attól függ kit választ, mert nekem mindegy, csak döntse el.


2021. máj. 4. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Travian? :)


Amúgy nem teljesen értem, hogy pontosan mi a kérdés. Szerintem írd meg neki, hogy mindenképp szeretnéd elvállalni. Legalább tapasztalatot szerzel a későbbiekre.

2021. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Neeem, Goodgame Empire. :)

Megírtam neki, hogy vállalnám de a másik illető is ezt írta neki.

2021. máj. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!