Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy magyarazzam meg a kornyez...

Hogy magyarazzam meg a kornyezetemnek hogy nem azert hasznalok tudatmodositokat mert depresszios vagyok hanem mert jol esik neha kikapcsolodni ilyen modon?

Figyelt kérdés

Kb fel eve hasznalok ilyeneket. Nem klasszikus drogok ezek (akit erdekel hogy mik azok privatot irhatnak nyugodtan), de lenyeg hogy azert modosult tudatallapotot kepesek okozni.

Viszont en ezeket azert hasznalom (max heti ketszer/haromszor) mert jol erzem magam veluk kikapcsolodni es estenkent szoktam. Sokszor filmet nezek mikozben be vagyok allva, vagy chatelek, zenet hallgatok, vagy csak a hazban csinalok ezt azt. Annyi kulonbseggel hogy kozbe bennem van ez az erzes ami miatt nyilvan mashogy erzem magam kozbe. Es amugy ez jo erzes de nem tartom magam fuggonek, mert mar 1-2 hete nem csinaltam ilyet es nincs semmi problemam.


Viszont elkezdett idegesiteni hogy nehanyan a kornyezetemben kerdezgetek hogy mi a baj hogy ilyeneket hasznalok (csak tudjak hogy neha igy vagyok) , meg biztos depresszio stb. Hogy magyarazzam el nekik hogy ez csupan a kikapcsolodas egy formaja ? Mint pl masnak a video jatekok.


Legyszi segito valaszokat irjatok ne ilyet hogy szokj le meg drogos vagy meg ilyeneket. A kerdesre valaszoljatok legyszi!! :)



2021. máj. 4. 14:56
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Csak ne csináld huzamosabb ideig heti 2-3.szor, ha ez extasy, vagy hasonló, mert nem túl egészséges.
2021. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem kell magyarázkodni szerintem. Mond ezt el, hogy neked ez kikapcsolódás aztán vagy megérti vagy nem. Ha nem, az sem a te bajod.
2021. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amugy a videojatekok is sulyos fuggest okozhatnak.

Kuldd el oket a fenebe, de jelen esetben tenyleg aggodo tenyleg joakarok szerintem.

Jogod van az onpusztitashoz is akar, ha nem nevelsz gyereket, legy szabad, ha ezt akarod.

2021. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Más, értelmesebb dolgot is lehetne helyette tenni levezetésként. És van olcsóbb megoldás is, mint ez.
2021. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olcsonak is olcso amugy. Ugyhogy igazabol keves dolog szol ellene
2021. máj. 4. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Azért használod, mert alapjáraton nem érzed jól magad csak ezt még önmagadnak sem vallod be. Bármilyen tudatmódosítót használsz nagyon észnél kell lenni mert egyszar csak azt veszed észre hogy függő lettél.
2021. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!