Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem akar oltani, dühösek...

Aki nem akar oltani, dühösek vagytok hogy védettségi igazolvány nélkül egy csomó helyre nem mehettek ellenben az beoltottak-al?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 15:55
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
72%
Igen. :D
2021. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Én nem, kirándulni hál isten anélkül is lehet. A többi nem érdekel.
2021. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
Meg is érdemlitek. Nagy dolog felvenni azt a rohadt oltást?
2021. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem, számítottam erre, és nem is érdekel. Szuper helyen lakunk, imádom a természetet, sehol se akarok bent ülni.
2021. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egyszerűen röhejesek.

Abba a színházba, ahol dolgozom nem kell oltás, ha munkát vállalok, de vendégként már kéne. Mondjuk a vezető mondta, hogy ha már úgyis ott vagyok, nyugodtan üljek be az előadásokra, mert ostobaságnak tartja a korlátozásokat. Az egyik jó barátomnak pedig kis mozija van a városba, ahova eddig is bármikor mehettem és ezután se változik meg. Szóval megoldom én másképp.

2021. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert nem is akarok olyan helyre menni, ahová védeccségi igazolvány kell, de mondjuk kitolás azokkal, akik felszeretnék venni az oltást, és ők sem mehetnek semmi ilyen helyre pedig lehet szeretnének.
2021. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Ja, rohadjak meg amiert annyira konnyen atment rajtam a betegseg hogy ugy erzem nincs szuksegem az oltasra:) az egeszseges ember ciki ? Szomoru.

Ha oltas utan nem halt volna meg 3 ismerosom es nem lett volna hetekig beteg 4, akkor elgondolkodnek rajta, de koszi NEM.

A virus tudom hogyan hatott ram, azt nem tudom az oltas mit valtana ki.

2021. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Elég gyenge provokáció, ha az akart lenni, semmi nem hiányzik, amit a megkülönböztető igazolással a kezemben jelenleg megtehetnék.


Arról már nem is beszélek, hogy egyébként oltott és oltatlan egy nap hányszor találkozik, de ha valakit megnyugtat az, hogy 20 percig oltottak között üldögél, engem ugyan nem zavar. :D

2021. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Nézd Kérdező, tudom, hogy ezt most csak provokálás céljából írtad ki, de erről nekem az a véleményem, hogy alapból minden embernek ugyanannyi joga van. Ha valaki úgy dönt, hogy beoltatja magát, annak viszont lesz joga több dologra (bemenni helyekre), mert van igazolványa, ami valljuk be, nem hülyeség. Ezzel szemben, aki nem oltatja be magát, az vállalja, hogy akkor ő bizony nem mehet majd be ezekre a helyekre. Itt nincs miért dühösnek lenni, ugyanúgy az oltott is vállalja, hogy megbetegszik az oltás miatt, az oltatlan meg azt, hogy nem mehet majd be bizonyos helyekre. Ennyi. Le lehet pontozni.
2021. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
Engem nem zavarna ha a moziban lenne oltatlan is ,és az sem érdekelne ha tőlem kapja el az oltatlan, ha az oltotakat hibáztatják az oltatlanok akkor miért legyek empatikus velük? Tehát tőlem ülhet a moziban is mellettem oltatlan ,lehet hogy én fertőzném meg ,de mivel nekem nem lenne bajom így azt pont leszarnám jogy neki mi baja lesz.... Ne hogy én már legyek a hibás hogy az oltatlan nem akarja felvenni az oltást és ők korlátozva vannak ezért.
2021. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!