Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem akar oltani, dühösek...

Aki nem akar oltani, dühösek vagytok hogy védettségi igazolvány nélkül egy csomó helyre nem mehettek ellenben az beoltottak-al?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 15:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Én oltattam, szóval van igazolványom, mégse járok ilyen helyekre, nincs rá igényem :D
2021. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Én nem oltatok, de nem vagyok túlzottan dühös, amiért sok helyre nem mehetek majd be, mivel eddig sem igen jártam pl. se könyvtárba, se moziba, se színházba, se étterembe, se uszodába, se kalandparkba, se vadasparkba, se konditerembe. Egyedül talán a koncerteket és a focimeccseket bánom, bár pl. egy ingyenes szabadtéri koncerten csaknem fognak majd kérni ilyen igazolványt. Sajnos nekem is a tágabb ismeretségi körömből többen is meghaltak, vagy megbetegedtek az oltás után, úgyhogy én sem kérek inkább a vakcinából.
2021. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Én nem, étterembe nem járok, Velencén van egy nyaralóm, a többi meg nem érdekel.
2021. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Akiknek meghaltak az ismerősei, melyik oltás után?
2021. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Vírus előtt se jártam ilyen helyekre..
2021. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
Én csak a gyerek miatt sajnálom, hogy se könyvtár, se állatkert, se semmi hasonló, ahova szívesen menne. De legalább van miből alaposan megtanulja, hogy mi az a diszkrimináció.
2021. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Lenézően szánakozom. De ez megy már 12 éves korom óta, mióta értem, mi fán terem a rendszer.
2021. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%
Elvileg nem is kéne hogy legyen ilyen oltási kis könyv. Ha zavar dobjátok be a szekrény háta mögé, válasszátok a természet adta lehetőségeket és maximum csődbe mennek a vendéglők, mozik, színházak amit meg is érdemelnek az oltási rasszizmus következtében. Meg ha így játszunk előbb utóbb visszavonják a kártyákat "gazdasági csőd" - re hivatkozva. Ennyi lenne visszavonatni a kártyát.
2021. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
80%

Nem vagyok dühös. Csináltattam ellenanyag tesztet, amire megkaptam az igazolványt. Egész nyáron ugyanoda járhatok, ahová az oltottak. Ősztől meg nem igazán érdekel, mert akkor már nem járok sem strandra, sem vidámparkba. Engem a szórakozás nyáron érdekel. Szóval nem maradok ki semmiből. 😆


Remélem kérdező te sem vagy dühös ezért.

2021. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%
De jo, hogy itt gyk-n minden embernek meghalt egy csomo ismerose oltas utan...
2021. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!