Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne (vagy ha már van)...

Ha lenne (vagy ha már van) olyan tulajdonságod, ami miatt nem lennél szimpatikus az embereknek, akkor megváltoztatnád, vagy meghagynád, és nem foglalkoznál azzal, hogy mások elkerülnek miatta?

Figyelt kérdés
Olyan tulajdonságokra vonatkozik, amik neked kényelmesek.

2021. máj. 5. 22:14
A kérdező szavazást indított:
megváltoznék
nem változnék meg
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ez egy objektívan zavaró, rossz tulajdonság (pl. büdös, koszos, ápolatlan vagyok, trágárul beszélek, drogozok, alkoholizálok, stb.),

vagy ez egy olyan tulajdonság, ami se nem egyértelműen pozitív, se nem egyértelműen negatív, hanem vannak, akiknek szimpatikus, és vannak, akiknek nem az.

2021. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen tulajdonságom van/volt, szerintem van egy egészséges egyensúly, amikor meg tudod válogatni, hogy kiknek akarsz megfelelni és csak hozzájuk próbálsz alkalmazkodni, mert végletekben gondolkodni nem jó, az sem oké, ha görcsösen mindenkinek meg akarsz felelni és az sem ha nagy ivben tojsz mindenkire. Szóval bizonyos tulajdonságokat meghagyok, néhányat elhagyok.
2021. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(másodikhoz példa:mondjuk liberális életszemléletű, vagy épp konzervatív, buddhista vagyok, vagy keresztény, vagy muszlim, bulizós vagy otthonülős vagyok, szeretek kockulni, vagy mondjuk focizni, stb.)
2021. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 az #1-hez folytatás
2021. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#1 igazából mindkettő, de már tudom, hogy neked hogy lenne.


#2 leírod, hogy melyiket hagyod meg, és melyiket változatod meg?


Köszönöm a szavazást/válaszokat. :)

2021. máj. 5. 22:24
 6/8 Pitegamer ***** válasza:

2 lehetőség van. Ha ez engem is zavar (pl büdös vagyok, mert nincs kedvem fürdeni) és ha engem nem zavar (pl ha másnak nem tetszik az öltözködésem, de nekem igen).

Az elsőnél változtatnék, hiszen ezeket általában senki se szereti, mert én még magamon sem bírok elviselni. Utóbbinál nem változtatnék, mivel ha valakit ez zavarna, azt akkor inkább elkerülöm. Majd találok valakit akit nem zavar, az meg, hogy valaki kibeszélne emiatt a hátam mögött, az ő szegénységi bizonyítványának tartom.

2021. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Arisztokratikusnak tartottak gyerekkorom ota, akkor is, mikor Tescos szatyrokat cipeltem. Mindenutt ezt mondtak ram.

Akik csak lattak es nem ismertek, ruhelltek emiatt. Ez otthon, Magyarorszagon volt.

A parom talan ezert vett eszre. Miota az o orszagaban elek, senki sem rosszindulatu, es nem is varoaban elunk.

Regen egyszerunek szerettem volna latszani, hogy ne feljenek tolem. De azt mondtak, olyan festmenyszeru vagyok. ( Es akkor mi van...)

Most mar nem, nem akarok masnak latszani. Ha nyakig sarosan kapaval a kezemben azt mondjak, divasan csinalom, ez van, legyen.

2021. máj. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Így is van, de nem rossz. Ami rossz, azt változtatom, függetlenül attól, hogy másoknak az milyen. Persze van ami azért rossz, mert másoknak rossz, pl empátiahiány.
2021. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!