Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kétszínű emberek tudják...

A kétszínű emberek tudják magukról hogy kétszínűek?

Figyelt kérdés

Volt egy ''barátnőm'' aki a szemembe tök rendes volt meg minden, de a hátam mögött nagyon kibeszélt meg próbált ellenem fordítani embereket stb.

Miután nem foglalkoztam vele akkor pár hónap után beakart jelölni újra de nem engedtem.Elmúlt azóta pár év és most egy másik közösségi oldalon próbálta felvenni velem a kapcsolatot megint, de onnan is letöröltem.

Szerintetek tudja magáról hogy rosszat akar nekem?



2021. máj. 6. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudja
2021. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tudja. Kisgyerekként hatalmas szarkeverő voltam. Tudtam róla, csak nehéz volt leállni.
2021. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Húgom hasonló szituációba került:

Általánosban összeveszett a barátnőjével, mert kibeszélte a háta mögött és olyan dolgokat mondott róla amiknek semmi valóságalapja nem volt, de húgom társaságában mindig adta az ártatlan, jó fej stílust. Miután kiderült természetesen húgom megszakította vele a kapcsolatot. 5 évvel később most face-en bejelölt engem, a barátnője és leírta hogy húgomnak akart írni, de azóta is le van tiltva, szóval leírta nekem hogy sajnálja amit anno tett húgommal, meg kíváncsi hogy mi van vele elvégre olyan jó barátnők voltak mielőtt összevesztek.

Megmutattam húgomnak a bocsánatkérést, hogy valamit válaszoljon neki, mégis csak bocsánatot kért. Erre húgom csak annyit mondott hogy ő vissza nem ír egy ilyen kétszínű embernek, látni sem akarja soha többet és elkezdett sírni.


Szóval elég rosszul eshetett húgomnak persze érthető, az ilyen embert jobb ignorálni és elfelejteni. Húgomnak is csak azért írt mert magányos, de ameddig magán nem tud változtatni addig ne is próbálkozzon.

2021. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, de profin fel tudja magát menteni a saját szemében. Egy ilyen ember mindig meg tudja magyarázni a tetteit és el is szokta hinni, hogy a másik reagálta túl.
2021. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha nem teljesen hülye, akkor tudja. Én is kétszínű vagyok (bár másképp mint a barátnőd) és én is tudom magamról. Én üzleti okokból jópofizom emberekkel, akiket legszívesebbben lapáttal vernék agyon. Mosolygok, beszélgetek velük, mert sajnos pénzügyi okokból fontosak nekem.
2021. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudják magukról, de vagy nem érdekli őket, vagy addig csűrik-csavarják a dolgokat, míg igazából más lesz a hibás. Ő értette félre, túlreagálta, "nem is úgy volt"..
2021. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 60 éves vagyok. Mindig is utáltam a kétszínűséget. Az olyan embereket mint az #5-ös, már 5 méterről, amikor rámmosolyog, kiszúrom, meg sem kell szólalnia. Már a mosolya is hamis.

Persze, hogy tudja magáról minden kétszínű, hogy kétszínű.

Egy kis pénzért, vagy kapcsolatért az Anyja lelkét is eladná. De annál sokkal önzőbb, és számítóbb, hogy egyenes legyen.

Egyszer a vezetőség számon kérte rajtam, hogy könyvelési osztályvezetőnek miért azt a hölgyet vettem fel, aki az írásos tesztek alapján csak a harmadik legjobb volt. Mire azt feleltem, hogy ő volt a legjobb jelölt a jelentkezők közül erre a pozícióra. A kétszínűeket majd a színjátszókörbe vesszük fel, ha lesz nálunk olyan!

2021. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!