Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az egészséges és...

Milyen az egészséges és milyen a káros/mégrező szeretet?

Figyelt kérdés
Hogy fogalmaznád meg?

2021. máj. 6. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Én odavagyok a mérgezőért is, lehet hogy azt gondolod kamuzok de én imádom amikor megvernek és megaláznak
2021. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik teret ad, a másik rám telepszik, megfojt, kisajátít. Az egyik megnyugvást és biztos hátteret biztosít, a másik szorongást és feszültséget okot. Az egyik bízik, a másik retteg.

Minden olyan viselkedésforma káros, ami a másikat sérti az autonómiájában és eltapossa a határait. Mérgező, amikor féltékeny, amikor manipulál, játszmázik, projektál, amikor empátia nélkül, önzőn csak a saját álláspontját látja és csak a saját érdekeit védi a másik kárára, amikor rátelepszik a másikra. Ha így szeret valaki, akkor engem inkább ne szeressen.

2021. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!