Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nagy arcúak a 14...

Miért ilyen nagy arcúak a 14 év körüli gyerekek?

Figyelt kérdés

Energiaitalt isznak mert az "nagyon menő" meg beszólogatnak mindenkinek. Nagyon keményeknek hiszik magukat meg nagy a szályuk.

Egy kis gerendát alig tudnak megemelni, vagy verekedbi se tudnak rendesen azt verik magukat mekkora menők.. szánalmas..

A kis 14 éves fiúk meg mindig menőznek meg mondanak valami "vicceset" amin a többi lány meg röhög.. (nem is vicces, inkább cringe). Ha kell nekik valami majd a szüleik megveszik majd meg ott mutogatják a többinek..

A kislányok arca is kivan kenve mint anál közben a s*gglyuk sikosítóval..

Moat komolyan, TikTok videókat csinálnak amikben egy zenére "táncolnak" meg tátognak..

Tisztelet a kivételnek persze!

Nem vagyok sokkal idősebb, de utálom a generációm többségét.

Szerencsére az én barátaim nem ilyenek.



2021. máj. 6. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
A koruknak megfelelően viselkednek.
2021. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért szerinted attól lesz valaki menő, ha tud verekedni? Akikről meg beszélsz az nem a többség, legalábbis az én környezetemben nem.
2021. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert nem volt senki, aki jól nevelje őket. Nem őket kell utálni, hanem felelősségre vonni azt, aki felelt értük. Attól függetlenül h taszító a viselkedésük.
2021. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, a fogalmazásod alapján te sem vagy valami intelligens...


Ezt a mentalitást látják a médiában, ez a mentalitás veszi őket körül. Most divat lerobbant nyomoréknak lenni: ártalmas dolgokat enni (mc Donald's), inni (energiaital, alkohol), és dohányozni. Most az a divat, ha valaki "selejt". Minél leépültebb, szánalmasabb életvitel minél felkapottabb, minél drágább ruhákban, kiegészítőkben, ("státusz")szimbólumokban.


Ez jelen korunk szellemiségét hűen tükrözi... Egyre értéktelenebb az ember, csak szolgálja a márkát, a terméket.

2021. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Tinik. 99%-uk kinövi. Én is ilyen voltam. Mellesleg, te sem lehetsz több 16-nál a fogalmazásod alapján.
2021. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Elárulom, régen is pont ilyenek voltak a tinik. Annyira irritáló már a folytonos mai generáció pocskondiázása. "Bezzeg az én időmben"-ezés... Eltelik 5-10 év, megint a következőt generációt fogjátok szidni.
2021. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Huuha itt a kommentelők között nagyobb bajok vannak, mint a gyerekek között.


Hiszem hogy aki szerint az a normális egy gyereknél ha olyan logikusan és értelmesen gondolkodik mint egy felnőtt, és a felnőttek által jóváhagyott, "értelmes" dolgokat találja szórakoztatónak, az az átlagnál alacsonyabb intelligenciájú, vagy pedig nem csak hogy nem ismer gyereket, de maga sem volt sosem gyerek.


Ennek nincs köze a médiához, meg az oh de elkorcsosuló világhoz; egyszerűen abban a korban vannak, amikor simán a gyökérségek érdeklik őket. Visszamehetsz az időben 20 évet, 100 évet, 500 évet, és ugyanazt fogod látni: az akkori 14 évesek a koruk legagysorvasztóbb vicceit mesélik, és a legostobább módon viselkednek.


És az a vicc, hogy te sem vagy különb ezzel az "utálom a generációm" szöveggel. Rendes forgattam is a szemem amikor olvastam, mert amikor én voltam tini, akkor is folyton ezt mondogatták a kis önjelölt különcök:D

De persze épp ez az: ez nem baj, mondjad nyugodtan, mert ebben a korban kell ilyen kis hülyének lenni. Jobb most kiadni ezt magadból, mint mondjuk 50 évesen.

2021. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező, attól hogy te pl 15 vagy nem kell lenezni senkit, főleg hogy a korosztalyod értelmesebb nálad, legalábbis remélem...

Felnőttek nem csinálnak idióta tiktok videókat? Az idősebbek nincsenek kikenve? 14 évesen már ment a muscle up és, de sosem álltam le verekedni a gyengebbekkel sem, mert többre tartottam magam ennél a színvonalnál. Az irasodon látszik hogy még fiatal vagy, úgyhogy nem hibáztatlak, de legyszi nőlj fel.

2021. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
57%
Mert mi letudjuk írni azt hogy *szájuk*
2021. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nekem van egy ilyen korú lányom, de ő sosem volt ilyen. A szabad idejét olvasással(, ami szerintem egy jó dolog) tölti vagy, ami már kevésbé jó a telefonozással. Nem szoktam rá szólni, csinálja, mert én nem úgy ismerem, mint, aki nudeokat küldözget magáról, meg ilyenkor a barátnőivel beszélget stb. Sosem kutattam át a telefonját, megbízok benne. A nagyobb lányommal még ‘könnyebb’ volt, mert benne full nem volt benne a lázadás meg hogy visszabeszéljen stb. Az osztálytársai is normálisak. A lányom is sminkeli magát, de szempillaspirálnál és korrektornál sosem használ többet, meg energia italt sem iszik, és ő is azon a véleményen van, hogy nem támogatja ezt az egészet.

Én úgy gondolom, hogy ez nagy részben nevelés kérdése meg, hogy ki mennyire lázadó tini. Persze hiszen tinik, hormonok…a többség ilyenkor az ‘utálom a szüleimet is’ korszakban van, és ez természetes. Csak az nem, hogy a szülő, hogyan reagál. Pl.: ha rossz a kapcsolata a gyerekkel és nincs meg a bizalom, és a szülő azt mondja, hogy ne igyál több energia italt/ne cigizz, akkor a gyerek vagy csak azért is folytatja tovább vagy megoldja a szülő háta mögött. Meg van olyan is, amikor a szülő leszarja, hogy a gyereke mit csinál, hol van. Ez nagy felelőtlenség, ugyanis csak a jobbik esetben az a következménye hogy a gyerek energia italt iszik.

Hát ez van el kell fogadni, majd kinövik.:)

2021. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!