Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg már szinte mindenkinek...

Tényleg már szinte mindenkinek gyönyörű egyenes fogazata van? Ahány embert látok mindenkinek olyan szép egyenes foga van Ti ismertek olyat akinek csálék a fogai?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég sokat.
2021. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én látok csomót, akinek csúnya, csálé fogsora van.
2021. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem ismerek, akinek tökéletes hollywoodi mosolya lenne (mondjuk biztos az az oka, hogy vidéki alsó-középosztályi vagyok, nem fővárosi elit). Ha csak az a követelmény, hogy egyenes legyen, nekem nagyjából egyenes, de egytalán nem szép :D
2021. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
86%
Én ismerek elég sok csálé fogú embert de tény hogy manapság már elég alap a fogszabi a gyerekeknek.
2021. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem a felső legelső két metszőfogaim (nagymetszőfogak) kicsit csálék, de ezt elölről nem is látni, hanem oldalról, hogy kicsit befelé hajlanak, de nem feltűnő. A bal alsó nagymetszőfogam meg elfordult valamennyire, de ez sem annyira feltűnő, a többi fogammal meg nincs gond, szépek, egészségesek, meg vigyázok is rájuk, fogkefe (+krém), fogselyem, szájvíz használattal. Viszont nekem az összes bölcsességfogam minden gond nélkül nő, és ki fognak nőni teljesen épen, mint + zápfogak, ami azért nagy megkönnyebbülés. Meg majd persze szeretném valahogy rendbe szedetni a csálé fogaimat is, csak sajnos elmúltam 18 így drága lesz.
2021. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon csálé volt fiatalon, de a fogszabályzó sokat segített. Nem lett tökéletes ,,hollywoodi" mosolyom, azért még lenne rajtam mit javítani egy kicsit, de annyira nem látszik.
2021. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik szemfogam csálé, és imádom. El sem tudnám képzelni, hogy nem az. Mondjuk én már "öreg" vagyok, régen nem volt divat a fogszabályzó. Egyik gyerekemnek is kicsit "kócosak" a fogai, de hozzá meg ez illik. A csáléságon kívül gyönyörű, egészséges fogai vannak, és az a lényeg.
2021. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!