Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem szép miért...

Ha valaki nem szép miért nincs joga élni?

Figyelt kérdés

Miért nincs joga szerelmes lenni vagy arról álmodni hogy modell legyen?

Miért kell kinyomni és kiközösítteni bántani kinevetni?

Miért utálják a csúnya embert?

Talán nekik nincs érzéseik vagy valamilyen más szervik van?

Nem értem miért csak a szépek szerethetőek még akkor is ha a csúnyának sokkal jobb szíve és személyisége van

Igazságtalanság ez ..


2021. máj. 7. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Először azt olvastam véletlenül, hogy "Aki nem szép miért nincs jogsija." :D


Miért ne lenne joga élni, minden területen ugyanannyi joga van egy csúnyácskább embernek is, mint a "szebbeknek". Normális közegben ez meg is valósul, akik meg ártó, rosszindulatú, felszínes emberek, azokat ki lehet szűrni ezzel...

2021. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Van, csak ha valaki csúnya akkor nem a kifutómodell nőért kell epedezni. Kivéve ha Fideszes oligarcha vagy.
2021. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe ne lenne joga. :)

Ja, hogy te alanyi jogon nem dughatsz meg minden topmodellt? Nem kérlek, ez nem jog kérdése.

2021. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Teljes mértékben egyetértek veled. Velem mindig azt éreztetik, hogy értéktelen vagyok és lenéznek.
2021. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, okuk is van rá vajon, amiért ezt érzékeltetik? Velem is ez van egyébként, én mondjuk adok nekik rá okot, mert én magamat is leértékelem.


27/F

2021. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, amiért a kérdező is feltette ezeket a kérdéseket. A csúnya embereket nem szeretik, tapasztaltam ezt egész eddigi életem során. Plusz még visszahúzódó is vagyok, nem szeretek sokat beszélni és nem vagyok társasági ember. Ilyen a személyiségem, de én nem bántok senkit sem, max. akkor, ha valaki bunkón beszólogat.
2021. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok. Bár ha beilleszkedek valahova nagy nehezen, akkor azért kicsit kinyílik a szám, de állítólag jó humorom van! :)
2021. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem igazán tudok beilleszkedni sehova sem, mindig kívülállónak érzem magam valami miatt. Humorom se nagyon van, de szeretem, ha valaki meg tud nevettetni.
2021. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!