Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon súlyos hibát követek...

Nagyon súlyos hibát követek (követtem) el ha daganatot találtak nálam 1 éve, és nem mentem el a szövettanra?

Figyelt kérdés

1 éve a CT és az ultrahang is daganatot mutatott ki egy belső szervben. Hogy mi az pontosan az csak a sebészi feltárás és szövettan mondhatná meg, és erre nem mentem el. 1 éve ennek.


Kezdek leromlani egyre gyakrabban fáj pont a daganat környéke és egyre rohamosabban fáradok bármitől. Már el se tudom képzelni hogy gyalog menjek be a melóhelyre, régebben „csak úgy“ besétáltam.


Súlyos hibát követtem el?


2021. máj. 7. 18:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Hát végülis csak a saját életedbe kerülhet ez a hiba. Hogy ez mennyire súlyos, azt döntsd el te.
2021. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
IGEN! Most azonnal kérj időpontot, vagy menj be, vagy bánom is én, de kerülj orvoshoz mihamarabb. Abba nem gondoltál bele, hogy rákos is lehetsz, mint ahogy jó eséllyel az vagy? Húzás orvoshoz!
2021. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát eléggé...
2021. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez igaz, akkor tudod, milyen utat valasztottal. Oszinten, ha ebben a fazisban lennek, nem tudom, most mennek-e orvoshoz. De ha minosegi idot nyernek vele, akkor igen.
2021. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Igen, nagyon súlyos hibát.

Családod sem tudott elrángatni a kórházba annak idején?

2021. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ha egy éve kezelnek, már rég túl lennél rajta. Mostanra meg ki tudja mennyire súlyosbodott el.

Menj el azonnal orvoshoz mert nem lesz jó vége!

2021. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna, ha megnézeted akkor. Ha rosszindulatú, az nagyon nagy baj, mert ennyi idő alatt folyamatosan romlottak az esélyeid. A jobbik eset, ha jóindulatú, attól is fájhat, meg attól is lehetnek ilyen tüneteid, de az se jó, mert abban az esetben is biztosan szignifikánsan növekedett és így sokkal bonyolultabb lesz a műtét és lehet a szerved is komolyan sérült. Akármi is van menj orvoshoz minél hamarabb! Ne húzd tovább, még most sem mindegy, most sem késő!
2021. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
Hát, nem kötelező élni. Így ásod/ástad meg saját sírodat. Bocsi, de az ilyenért nem kár.
2021. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem mentél el?

Bedugtad a homokba a fejed és lesz ami lesz?

Miben reménykedtél?

Időutazásban, vagy csodában?

Most 2 választásod van:

- orvoshoz mész,

- nem mész orvoshoz

Első esetben van kis % esélyed, a második esetben semmi.

De mindenképpen a te döntésed, viseld méltósággal a következményeket!

2021. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Na mindegy akkor veszett ügy ez, ez van, lesz ami lesz.

Olyan mindegy végülis.

2021. máj. 7. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!