Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tönkre mentem anyagilag. Mit...

Tönkre mentem anyagilag. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A vírus miatt hónapok óta nincs munkám és nem tudtam szerezni. Erre rájött még a szüleim betegsége is. A hó végén szerencsére újra lesz munkahelyem, de nem tudom hogy húzzam ki fizetésig 38 ezer forinttal :(

2021. máj. 9. 02:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Ez az amit nem értek, két nyírségi rokonom is kénytelen havi 70.000Ft-ból megélni a vírus következtében, mert elbocsájtották az addig "jól fizető" 140.000Ft-os munkahelyükről. Hogy lehet az hogy még létezik ilyen munkahely? Én diákmunkával keresek havi 80.000Ft-ot úgy, hogy csak heti 2 napon dolgozok, igaz hogy Pesten, de akkor is. Nem értem mit művelt a Fidesz, a szegények és a gazdagok közötti eltérés már ég és föld és nem látszik javulás.

Aki pedig a kérdezőhöz hasonló helyzetben van, ténylegesen mit tehet? Őszintén csak valami szociális segítségnyújtó szervezethez/alapítványhoz lenne ötletem fordulni.

2021. máj. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Kérj kölcsön.
2021. máj. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
38 ezer forintból bőven ki lehet jönni egy hónspig, ha csak kajára kell
2021. máj. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyen ingyenkajás cuccok

plazmaadás

kérj valakitől

2021. máj. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak kajára kell,ki lehet bőven.

Nem tudok mást javasolni,nem szép dolog,de egy hónapig ne fizesd be a számlákat,következő hónapban duplán fizetsz.

Plazmaadás.

Kérsz valakitől.

Esetleg hitel,de inkább ne fizesd ki a számlákat.

2021. máj. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

#1: Alapvetően egyetértek, hogy komoly kormányzati hiányosságok vannak. De azért ilyenkor mindig megkérdezném, mint tett az illető az elmúlt években azért, hogy ne a létminimum környékén, nulla megtakarítással tengődjön hónapról hónapra?

Az OKJ-t lassan kinyírják, de előtte röhejesen könnyen lehetett papírokat szerezni mindenféle szakmáról, hogy csak egyetlen lehetőséget mondjak

2021. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: részben igazad van,bár a kérdező írta,hogy hónapok óta munka nélkül van,tehát feltételezhető,hogy a tartalékait felélte.

Az okj pedig sokszor nem ér semmit.

2021. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%

"Nem értem mit művelt a Fidesz"


Nem sok köze van a politikához, max a jegybank politikájához meg az inflációhoz. Gyurcsány idejében főállásban, heti 48 órában kerestünk annyit, de nyilván az akkori árak nem ugyanazok voltak, mint most.


Lehet orbánozni megy gyurcsányozni, csak nem itt. Arra van a politika kategória.

2021. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj keresni alkalmi munkát, vállalj el mindent amit csak meg tudsz csinálni! Amíg nem találsz valami jó munkahelyet!
2021. máj. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg adj el valamit, amire nincs szükséged!
2021. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!