Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érdekes, hogy így...

Milyen érdekes, hogy így nyárra több országban egyszerre csillapodik a járvány, nem? Ilyen kedves intelligens, hogy tudjanak az emberek nyaralni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 18:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
35%
De csak védettségi igazolvánnyal nyaralhatnak...
2021. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
44%
Egyes országokban az emberek magasabb IQ szinttel rendelkeznek, mint itthon, és nem mászkálnak maszk nélkül, meg alapból sehová sem mászkálnak, plusz nincs annyi vírustagadó, ezért csökken a fertőzöttek száma, ebből következik, hogy enyhítenek ott, például megnyitják a határokat. Kár, hogy az embereket egy olyan tesztel nem tesztelik le a határba lépés előtt, hogy hogyan vélekednek a vírusról és a maszk viselésről, esetleg szándékoznak-e meghalni, és/vagy mások életét veszélyeztetni.
2021. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%
Arra gondolsz, hogy az egész covid hisztéria full kamu?
2021. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
57%
Igen, arra gondol, naponta van itt egy ilyen kérdés, és aki normális, nem vírustagadó választ ír, azt lepontozzák.
2021. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%

2! Hol vannak ezek a fejlettebb országok? Mert én kint élek egy fejlett nyugati országban és itt is ugyanolyanok az emberek, mint bárhol máshol. De éltem már másik fejlettebb országban is és ott sem tapasztaltam az általad említett fejlettséget ezen a téren (sem).


Elhiszem, hogy menő a magyarokat fikázni, de sehol nem jobbak az emberek.

2021. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
36%
Tekintve, hogy a vírusnak nem nagyon lehet fogalma az olyan dolgokról, mint országhatár, törvények, stb., az b*szna be, ha országonként eltérően viselkedne.
2021. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
45%

Talán az oltások miatt van.

Lepontozás indul 1.2.3...

2021. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:54

te nagymagyar! Hol látsz a kérdésben utalást magyarokra?

2021. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%

Elhiszi még bárki az egészet?


Hozzátenném nem a vírust tagadom, azt is megértem, hogy súlyos.


De egy olyan "világpusztító" vírusról beszélünk aminek a halálozási aránya 2% a nem veszélyeztetett korosztálynál meg csak 99% esélyed van rá, hogy túléled. HA autóbaleset történik akkor nagyobb az esélye, hogy ott maradsz.

2021. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
28%

6.7

Normál esetben eltérően kellene, mert:

-eltérőek a járványügyi intézkedések (mérték, időtartam)

-eltérő a lakosság eü-i állapota, korfája


-teljesen eltérő az országok átoltottsága

2021. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!