Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ha holnaptól törvényi...

Férfiak! Ha holnaptól törvényileg köteleznének minden férfit, hogy csak öltönyben és nyakkendőben mehet az utcára, különben bírságot kell fizetnie, és büntetett előéletűvé válik, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 01:12
A kérdező szavazást indított:
Nem lenne gond, szeretem az öltönyt és a nyakkendőt.
Nem lenne gond, nem szeretem, de a munkaruhám.
Nem lenne gond, megszoknám, talán még jobban be is jönnék a csajoknak. :P
Annyira utálom, hogy inkább ki se mozdulnék többet otthonról!
Annyirra utálom, hogy inkább fizetném a büntetéseket!
Annyira utálom, hogy még a büntetést sem lennék hajlandó befizetni miatta, inkább leülném a börtönben!
44 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Nő vagyok, így nem érintene, de röhejes és vérlázító a gondolat, hogy a kormány az emberek ruhásszekrényében turkálna. Tüntetésben, csoportos perben is benne lennék.
2021. máj. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
Most is ugyan úgy turkál a magán életedben. Maszk+oltás. Azért nem mész utcára?
2021. máj. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
17%

Leülném, mintahogy februárban is tettem a maszkviselés elmulasztása miatt.


Nem olyan szörnyű az, mint sokan leírják akik maximum az amerikai filmekben láttak fogházat. Ráadásul sokat spórolni is lehet vele.

2021. máj. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
2: A maszk és az oltás egyelőre nem sért alapvető emberi jogokat, míg ez sértene.
2021. máj. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

Mennék a többiekkel felgyújtani a Parlamentet, vagy emigrálnék. Ha ezek nem lennének lehetségesek, fizetném a büntetést.


De ha arra akarsz kilyukadni, kérdező, hogy rá lehet-e venni valamivel ezeket a hülye férfiakat, hogy végre öltönyt hordjanak, akkor ennél jobb módszerek is vannak. Pl. ha az összes nő összefogna, hogy soha többé nem fekszenek le olyan férfival, aki nem öltönyben jár, akkor én is fölvenném. De csak akkor.:)

2021. máj. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 hollófernyiges ***** válasza:
80%
Hét én valószínűleg felvennem, de valami olyan koszos, gyűrött, két számmal nagyobb öltönyt, aminél még egy mackónadrág is elegánsabb.
2021. máj. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
És akkor az autószerelő abban szereljen autót, az ács abban mászkáljon a tetőn, a kukás abban hordja el a szemetet?
2021. máj. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem opció :Elkoltoznek külföldre. Ez, kb olyan, mint ahol, kötelező csador hordasa....


Es nem azert, mert utalom, az öltönyt. Hanem mert teljesen abnormalisnak tartanek egy ilyen rendeletet.

2021. máj. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Mi értelme van egy ilyen kérdésnek? Kedves Kérdező, Te is tudod, hogy nem hoznak ilyen döntést.
2021. máj. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%
#7 Utcára menetelre vonatkozik a kérdés, nem fizikai munkára.
2021. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!