Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olvasás szexi?

Az olvasás szexi?

Figyelt kérdés
Mai nap egy lány barátommal voltunk a buszon, és egy srác olvasott. Ő azt mondta, "nézd, de szexi, olvas". Megkérdeztem, miért szexi az, ha valaki olvas. Azt mondta, nem tudja, de az. Lányok, ti mit gondoltok erről?
2021. máj. 11. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha valaki azért olvas, hogy kitűnjön, vagy okoskodjon vele, akkor nem. Pl. sokat buszoztam régen, mindig volt olyan csaj a buszon, aki "olvasott", de a 2 órás út alatt így hármat lapozott. :D

De lehet a barátnődnek az intellektuális típus jön be, én pl. azt tartom szexinek ha egy srác hangszerrel járkál. Nem úgy, hogy a fejedbe vágja a gitárt, hogy nézzzzeeed, hanem úgy lazán. Na, érted.

2021. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem attól függ, hogy kicsoda és mit olvas. Nem ájulok el attól, hogy egy random vadidegen olvas valami regényt a buszon, de mondjuk mikor a párommal ismerkedtünk még csak, és kiderült hogy ugyanaz a kedvenc írónk, az bevallom, jó pont volt. :D
2021. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem valami "Instagram"-os szlogen? Kicsit olyan "Kiskegyed" szintű forradalminak tűnni-akaró, "trendi" ostobaság. Amolyan GesztiPeti-féle benyögés...
2021. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal szexibb, mint nem olvasni, igen.
2021. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most, hogy így mondod, elég szlogenes :D

De amúgy nem annak szántam.

2021. máj. 11. 16:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy ez létező szlogen volt... Mint a "No shave november"...
2021. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem tudtam :)

És köszönöm a válaszokat. Én is szoktam látni aki verseket "olvas", de semmit nem lapoz :D

2021. máj. 11. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Én most épp Soós Zoltán alig ismert költő lírai műveit olvasom, és bizony "gyakran" lapozok. De azért, mert tetszenek a versei, és nem lajhár sebességgel olvasok amúgy sem. 😊
2021. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Ezt nem lehet így összemérni. Sztem nem az.
2021. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sokat olvasok, de szerintem önmagában ez nem szexi. Ha pl. látnék valakit nyilvános helyen a kedvenc íróimtól olvasni, lehet odaszólnék, hogy az jó. De olyan embernek is, aki szerintem egyáltalán nem szexi.
2021. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!