Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem köszönnek nekem a barátaim...

Nem köszönnek nekem a barátaim barátnöi, levegönek néznek! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Sokszor van ez, levegönek néznek. Köszönök társaságban, de válaszra nem méltatnak. Végzös egyetemista vagy 1-2 éve dolgozó elvileg intelligens nök. Én a társaságban a vicces nyomi gyerek vagyok, akit szivatnak a haverok de mindenki bírja a szövegeit. Ök mind jóképüek, én határozottan nem! Elég kellemetlen nekem ez. Máskor is van, hogy nök levegönek tekintenek, hiába vagyok udvarias. Lehet a külsöm az oka? Volt hogy egy-két ilyen lánynak bemutatkoztam miután lekezeltem a haverokkal, de a “Sziasztok, én Xy vagyok”-ra se jött semmi válasz, csak úgy néztek rám mint a véres rongyra. Ilyen megvetö módon.
2021. máj. 12. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Ilyenkor igazolódik be a mondás:

Mit ér a szép tányér, ha üres.

2021. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ezt csak saját magadnak köszönheted. Nullszaldós, nagyképű társaságba keveredtél, akik udvari bolondnak használnak, holott lehet, hogy százszor értékesebb, intelligensebb vagy náluk. Miért nem keresel olyan barátokat, akik valóban értékelnek?
2021. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
A csicskájuk vagy, persze hogy nem köszönnek a tyúkjaik.
2021. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Soha nem voltak igazán barátaim. Az egyetemig egyedül voltam teljesen. Elötte az óvodában voltak utoljára barátaim.

Nem hiszem hogy annyira csicskának tartanának, mert amikor pl covidos voltam bevásároltak nekem, kerestek, segítettek.

2021. máj. 12. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Köszönök társaságban, de válaszra nem méltatnak." A helyedben én nem sűrűn mennék abba a társaságba. Viszont aki a bajban segített, az biztos nem nézett levegőnek.
2021. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azok a fiúk voltak, ök nem néznek levegönek, csak a csajaik meg más nök.
2021. máj. 15. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük.
2021. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!