Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják ezt, főleg az...

Miért mondják ezt, főleg az idősek?

Figyelt kérdés
Néha szoktam káromkodni,amikor elrontok, elejtek, kiöntök valamit, ha rossz kedvem van, ha elesek vagy beütöm valamimet ilyen bssza meg, b@zd meg, gci, de Isten sose szoktam a számra venni. Ha beszélgetek az idősebb rokonaimmal vagy nagyszüleimmel, akkor ha véletlenül kicsúszik egy-egy ilyen finomság, akkor mindig mondják, hogy ezért megfognak szólni, csúfolni engem és a szüleimet (pl. a buszon). De sose szoktam nyilvános helyen, csak nagyon ritkán, de akkor is egy kis b@szki. De ők is szoktak káromkodni, meg amúgy is az emberek kb. 99,9%-a káromkodik meg a magyar kultúrához hozzátartozik, akkr miért csúfolnának meg? Szerintem ez nem nagy bűn, mert nem ártok vele, meg amúgyis így jó a stresszt,idegességet levezetni :)
2021. máj. 12. 16:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez miért baj? Nem ártok vele senkinek. Amúgy 18/F vagyok
2021. máj. 12. 16:52
 2/5 A kérdező kommentje:
De nagy reszük Istent is a szájára veszi és ez zavar
2021. máj. 12. 16:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondják hogy ezért megcsúfolhatnak, kinevethetnek engem és a szüleimet is. Csakezt elfelejtettem eléírni.
2021. máj. 12. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj előttük ne káromkodni, nyilván nem tetszik nekik.
2021. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálok, de néha kicsúszik :D
2021. máj. 16. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!