Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak olyan emberek...

Tényleg vannak olyan emberek akik nem foglalkoznak rég nem látott ismerősök? Pl arra gondolok bejelöl ismerősnek visszaigazolja de nem ír vissza neki!

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Zagyva és ellentmondásos a kérdésed.

Ha Ő jelöl be ismerősnek, akkor nincs mit visszaigazolnia, csak ha TE jelölöd be.

Amúgy meg ki nem ír vissza kinek?

A jelölő, a jelölt?

2021. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok rég nem látott ismerős nem ír vissza másnak sem írnak vissza rég nem látott erre vágyik kíváncsi!
2021. máj. 14. 12:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontositok arra gondolok leszarják rég nem látott ismerősöket!
2021. máj. 14. 12:44
 4/7 Metionin ***** válasza:
Én eleve vissza se jelölöm őket.
2021. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én vgy nem jelölöm vissza ha nem vagyok kíváncsi rá, de ha már visszajelölöm és ő rámír, nem hagyom lógva, az szerintem bunkóság
2021. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hihetetlen léteznek olyan emberek akik nem írnak vissza rég nem látott ismerősöknek!
2021. máj. 14. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt utálom, ha rég nem látott ismerősök bejelölnek, visszaigazolom, de egy sort sem írnak, hogy pl. hogy vagy. Akkor minek jelöl be? Gyűjti az ismerősöket, mindegy ki az?
2021. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!