Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Illek valakit megkérdezni,...

Illek valakit megkérdezni, hogy náthás e, ha hallatszik a hangján?

Figyelt kérdés
Pl maszk alatt. Szörcsög orrhangom beszél. Ilyenkor illik megkérdezni, hogy hol fázhattál meg?

2021. máj. 14. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egyszerűbb jobbulást kívánni neki. Nem kell ezt túl ragozni.

És az se biztos, hogy megfázott, lehet, hogy allergiás.

2021. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik :(
2021. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ebben nincs ilyen hogy illik vagy sem. Nem láttam még embert aki megsértődött volna mert észrevették hogy még fázott. Ha tényleg érdekel kérdezd meg de szerintem is felesleges.
2021. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy valaki csak alapból orrhangon beszél szerintem; de az sem állandó;

lehet, hogy pont ,amikor egyszercsak eszébe jut, hogy jajj, nehogy orrhangon beszéljen, akkor nagyon odakoncentrál, és pont akkor kezd el orrhangon beszélni


De egyébként szerintem nem kell firtatni ,meg emlékeztetni rá, úgyse fogtok feltétlen rájönni, hogy mitől/kitől szedhette össze.

2021. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

*szóval én inkább nem emlékeztetném rá a másikat.

Ha elfelejti, lehet, hogy hamarabb túllesz rajta;vagy ilyemi,mert ha megerősíted benne a gondolatot, hogy ő "beteg", "neki valami gondja van", akkor érted, akkor tudatosul, akkor az nem jó, mert visszavetheti szerintem a gyógyulását, v nemtom.

2021. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: Igen erre is gondolok ilyenkor, hogy inkább csak zavarba hoznám, ígyis cikinek érezheti, hogy ő éppen náthás. Sajnos náthát nem nagyon lehet leplezni, és az orrhangot elfedni, nagyon kihallani
2021. máj. 27. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!