Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik az emberek más...

Miért szeretik az emberek más életét nézni a neten,pl youtubon vagy bármilyen közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy vannak akik irigységből nézik,vannak akik álmodozásból,meg tudom sokan örülnek annak,hogy másnak milyen jó és ugye sok videó alatt is rengeteg pozitív hozzászólás meg jókívánságok vannak.De miért jó ez az embereknek,hogy másokat néznek?

2021. máj. 14. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekli őket a másik ember, szimpatikusnak vagy önazonosnak találja magát az adott emberrel:)
2021. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig sem kell a saját életnehézségeikkel foglalkozniuk, vagy megnyugodnak, hogy lám, másnak sem olyan szuper ez.
2021. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő. Én például napi szinten nézek trash internetes celebeket, akikről tudom, hogy alapvetően rossz tulajdonságokkal rendelkeznek, viszont jó az elmebeteg baromságaikon röhögni. :D
2021. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2/


De én most olyan videókra gondolok ahol csak a jó látszik,nem a maguk alatt lévő emberekét. Mert ugye sokakban pl a látszat is sokszor csalfa képet alakít ki.

2021. máj. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!