Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, amikor...

Mit gondoltok arról, amikor valaki azt mondja, hogy nem jön ki jól az emberekkel, inkább az állatok társaságát szereti (pl. kutya, macska, akár patkány)?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 01:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértem és azt gondolom hogy nahát olyan, mint én! És ezután kedvesen, barátságosan viszonyulok hozzá - ha engedi. Hátha a közös vélekedésünk barátokká kovácsolna.
2021. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Én is ilyen vagyok. Az állatok nem hazudnak és nem árulnak el a hátad mögött.
2021. máj. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
En is ilyen vagyok. Az allat nem ver at,mindig meghallgat es orommel eszi a foztom. Nem kritizal nem kotoszkodik velem soha.
2021. máj. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Hasonlóképpen érzek, bár azt nem mondanám, hogy nem jövök ki jól az emberekkel, inkább, hogy jobban szeretem az állatok társaságát. Az emberek nagyrészt fárasztanak, az állatok szórakoztatnak.
2021. máj. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Elítélem.
2021. máj. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
79%
Teljesen megértem.
2021. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

Gondolom még nem harapta pofán vagy achilles-ínba kutya, meg nem karmolta el majdnem az ütőerét a macska.


Én nem csípem annyira az embereket átlagban, de az állatokat sem. Persze az utóbbiak távolról aranyosak de félek tőlük és nem értem a sok hülyét, akik azt hiszik, egy állat pótolhatja a szociális életet. Nem láttátok azt a videót, amiben a macska belekap a saját gazdája szemébe? Hát a jó anyját, gondozza az ember, veszi neki a drága kaját (drágább mint az ember kaja), aztán kikapja a szemed...

Állatot max. udvaron tartok, ott elvan.


Emberekből meg találni kell egyet-kettőt, akikkel egy a preferencia, és jó velük lenni.


De most majd jön a sok állatfan lehurrogni, menjetek pszichológushoz :D

2021. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
7-es, ha elkezdeném sorolni, hogy az emberek mi mindent követnek el egymás ellen, meglepődnél. Hidd el, még mindig az ember vezetne kegyetlenségben. Emberek és állatok közt is vannak mentálisan sérült, rosszul szocializált egyedek. Azért félsz az állatoktól, mert nem ismered őket. Én pl. a macskáktól féltem, mert mindig kutyáim voltak. Amikor először állatorvoshoz kellett vinnem a hozzánk csapódott cicát, sokáig halogattam, mert kinéztem belőle, hogy harapni fog a vizsgálatnál. Aztán láttam, milyen szelíden tűr minden vizsgálatot és majdnem elsírtam magam, mert felesleges volt addig halogatni a kivizsgálását. Az állatok többsége, még ha nem is ismered, pontosan tudja, ha segítőszándékkal macerálod. A kutyáimat ébren megműthettem volna, akkor se haraptak volna meg. Persze van az a kutya, de ott leginkább a szocializációval van gond, nem alakult ki az ősbizalom, mert pl. nem kölyökkortól volt nálam. De a cicánk felnőttként került hozzánk és még így sincs semmi gond.Volt olyan kutya, akivel nem jól bántak a rokonaim, én nyírtam meg nyaranta. Abból vettem észre, hogy belevágtam a fülébe, hogy folyt a vér a kezemen. Soha meg nem haraott volna. Pedig élete utolsó 6 évében láncon tartották. És persze vannak azok a kutyák, akik szétszednek más kutyákat, az enyémet is szétszednék, nem is szeretem, amikor országos összefogás van egy-egy olyan kutyáért, aki mondjuk szétszedett egy idős asszonyt, közben meg az az utolsó loncsos fekete pulikeverék a gyepmesteri telepen hal meg elfelejtve vagy menhelyen él élete végéig, mert ő nem szedett szét soha senkit, így érte nem kell országos összefogás. Hidd el, ezek az állatok vannak többségben. Ha kölyökkorától nevelnél fel egy kutyát úgy, hogy be is engednéd és nem csak az udvaron futnátok néha össze, meglepődnél, mert rájönnél, hogy az életét is odaadná érted és soha meg nem harapna, akkor se, ha nagyon beteg lenne.
2021. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

7-es vagyok, kutyákkal és kb.13 macskával nőttem fel, kertes házban, majd falun éltünk, ahol körülvettek a tyúkok, tehenek.

Sajnálom de a saját kutyám megharapott és a saját macskám karmolta ki a kezem, lehet hogy játékból, de nagy baj is lehetett volna.

Én tartom a távolságot ezektől az állatoktól.


Kiszámíthatatlanok, annó a kutya születésem óta velünk volt, mégis 8 évesen megharapott mikor öntöttem neki a tápját. Semmi bizalmam hozzájuk.

2021. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csakis az állatokat szeretem, mert ők nem bántottak engem még soha, viszont a legnagyobb fájdalmakat kivétel nélkül mindig emberek okozták nekem. Ha választhattam volna a születésem előtt, hogy embernek vagy állatnak szülessek-e, én az utóbbi mellett döntöttem volna. Nagyon tisztelem azokat az embereket, akik hozzám hasonlóan éreznek- nem csak itt, hanem bármilyen másik témában is.
2021. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!