Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy állsz az oltással?

Hogy állsz az oltással?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Beoltattam magam, mert féltem a saját és a szeretteim egészségét!
Beoltattam magam, de csak a védettségi igazolvány miatt!
Még nem regisztráltam oltásra, de a védettségi igazolvány miatt megfontolom!
Engem még a védettségi igazolvánnyal se vesznek rá az oltásra!
130 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem oltattam be magam, mert nem hívtak be. Ha behívnának, megtenném. Fizetnék is érte, de így se.
2021. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Regisztráltam rá, de még nem tudok Pfizer-re időpontot kérni
2021. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

1-es itt tudsz regisztrálni. Ha be akarod oltatni magadat szerintem ne várj arra hogy majd hívnak. Anyámat a 2. oltásra sem hívták vissza pedig már 62 éves és elvileg hívniuk kellett volna. Nem hiszem hogy Téged hívni fognak ha eddig nem hívtak.


[link]

2021. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Várok az sms-re, hogy időpontot tudjak foglalni Pfizerre. Még a sputnyik-on gondolkodtam, de pajzsmirigyeseknek nem ajánlják.

A kormányzati hírek szerint pfizerra most csak azok foglalhatnak, akik március elejéig regisztráltak, én egy hónapja reggeltem, így tisztában vagyok vele, hogy még várnom kell.

2021. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Sinofarmmal oltattam és most egy wellness hotelbol írok.boldog vagyok mellekhatas nem volt
2021. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Már megkaptam a 2. oltást is, én Szputnyik vakcinát kaptam. Az első oltás kevésbé váltott ki reakciókat a szervezetemben, a 2. már annál inkább, hevesebb hidegrázás, láz, és nálam erős orrfolyás is jelentkezett, de 1-2 nappal az oltás beadását követően megszűnt minden tünet.
2021. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Pont ma lattam egy twitter postot hogy a beoltottaknak a repules rizikos mert verrog keletkezhet.

Persze nem hivatalos mert csak az oltas mellett szolo dolgok hivatalosak, az osszes tobbi hamis hirnek szamit.

A masik hogy meddoseget is okozhat. Nem mindenkinel de ha 10 emberbol 2nel akkor azzal mar csokkentik a fold nepesseget mert ez a celjuk. Vannak akik az oltas utan belehalnak, ezzel is csokken a nepesseg.

En nem adatom be ameddig nem kotelezo. Nalunk nincs oltasi igazolvany, sot mar maszk nelkul lehet menni vasarolni es a bolton mulik hogy keri a maszkot a vasarloktol vagy sem. Sajnos a legtobb keri de biztos van kisebb uzlet amelyik nem.

Azert meg biztos nem adatom be hogy kapjak magyar oltasi igazolvanyt amit lehet nem is hasznalok mert iden bizts nem megyek Magyarorszagra, jovore meg lehet mar nem is lesz jelentosege. Egyik ismerosom Augusztusban utazik es mar be van oltva. Jelenlegi helyzetben kaphat magyar oltasi igazolvanyt, tehat mikor latogatja a csaladjat akkor beulhet etterembe veluk. A felesege viszont nem magyar, igy neki nem jar oltasi igazolvany, hiaba van beoltva, tehat o majd kint eszik a teraszon...

2021. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Twitter poszt... az megbízható forrás.
2021. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Ma végre be tudtam ülni a mekibe enni. Már arra sem emlékeztem, hogy milyen.
2021. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Én is mekiztem ma és olyan jó volt. mások meg kinn az esőben a teraszon. Jóérzésű volt
2021. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!