Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerős,aki saját...

Van olyan ismerős,aki saját baját nagyobbnak gondolja, érzéketlen?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk tudod,hogy egyértelműen több szörnyűséget kellett átélned,mint az ismerőseidnek,ami még akár a jelenedre is hatással van,és rosszabb életed van mint nekik,de azt mondja neked apróbb dolgokért is,hogy te ne éld át amit én" mindig ezt hallgatod és támogatod,pedig ismeri az életedet,mégse fogja fel,hogy ő már belerokkant volna ezek szerint,neked van ilyen ismerősöd? Akinek nulla empátiája van?nem idegesítő? Ha van,ki ő neked és miket kellett átélned amiket nem vesznek komolyan? ( az emberek általában érzéketlenek,senkit nem érdekel mi van a másikkal,) de van ismerősöd aki azt mondja neked,ő többet szenvedett,és ezáltal tudod,hogy a te életedet ki se bírta volna,mégsem éri fel ésszel?
2021. máj. 16. 03:11
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

A kérdésed:


"Van olyan ismerős,aki saját baját nagyobbnak gondolja, érzéketlen?"


A leírás:


"

Ha mondjuk tudod,hogy egyértelműen több szörnyűséget kellett átélned,mint az ismerőseidnek,ami még akár a jelenedre is hatással van,és rosszabb életed van mint nekik..."


Nem tűnik fel valami?

2021. máj. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen "barátnő", emellett osztotta is az észt, egyáltalán nem fogta fel min megyek keresztül. Kínos zártam az életemből.
2021. máj. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Mindenkinek a maga keresztje a legnagyobb!" - ismered azt a mondást, úgye?
2021. máj. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt valahogy így tudom elképzelni.

"-Ah, letört a körmöm.

-Nekem ujjam sincs, rémlik?"

Miért érdekeljen az, hogy letört a körme, ha neked nincs ujjad? Miért érdekelje az, hogy nincs ujjad, ha neki letört a körme?


Ez egy remek lehetőség arra, hogy gyakorold a kommunikációt és megtanuld az ilyen embereket ignorálni.

2021. máj. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha azt várod, hogy sajnáljalak és az jót tesz neked, akkor nagyon sajnállak.
2021. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Más történeteire lettem volna kíváncsi,de ezek szerint nincs ilyen ismerősötök
2021. máj. 16. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,mondom,hogy van...írják konkrét példát? Elvileg O volt a legjobb barátnőm. Mindketten rossz kapcsolatban voltunk, de nálunk durvább dolgok történtek. Ha meséltem mik mennek, röhögött és azzal jott, hogy nahát ő épp olyan,mint a pasim(wtf?!). Vagy azt állította, nem hiszi,hogy tényleg ennyire szar a helyzet velünk, biztos csak eltulzom...miközben idegosszeomlast kaptam. Meg sorolhatnàm. És szerinte jogos volt,hogy harpia lett, csúnyán beszélt velem is, másokkal is, mert mennyit szenvedett...mikozben én sokkal tobbet. Hát meg is szakadt a kapcsolatunk egy szó nélkül. :/
2021. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*miket kellett atelnem (párom fenyegetéseit, anyagilag követelőzéseit, miközben a csajt eltartottàk és szerintem ő fenyegette a párját, tehát minden fordítva volt,mégis ő az áldozat!
2021. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!